PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Simba Sushi sponsorem MKS Kluczbork ????

Miło nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołączyła restauracja japońska Simba Sushi ????

Dziękujemy za zaufanie, i jednocześnie zapraszamy wszystkich smakoszy do odwiedzenia restauracji, która mieści się w naszym mieście na ulicy Marszałka Piłsudskiego 2 (obok Kościoła Ewangelickiego).

Simba sushi to restauracja, która powstała z pasji do kuchni japońskiej. Wieloletnie doświadczenie, pomysłowość i staranność doprowadziła do otwarcia restauracji i podzielenia się ze wszystkimi nowymi smakami w pięknym Kluczborku. Najwyższej jakości produkty o niepowtarzalnym smaku czekają na wszystkich klientów. Przygotowujemy posiłki z najwyższą starannością i nie boimy się tego pokazać, dlatego zapraszamy do lokalu gdzie znajduję się pięć hokerów przy barze.

Simba Sushi