PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

W sobotę gramy na wyjeździe w Częstochowie

Krótki czas przygotowań dobiegł końca. Już w sobotę MKS Kluczbork zainauguruje na wyjeździe zmagania w III lidze, a naszym przeciwnikiem będzie beniaminek ligi – rezerwy Rakowa Częstochowa. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00, a gospodarze zawodów przewidują transmisję meczu na swoim kanale YT.

Ze względu na prace modernizacyjne prowadzone w Częstochowie, sobotni mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

MKS Kluczbork nie mierzył się jeszcze z rezerwami Rakowa. Tydzień temu miało dojść do meczu sparingowego pomiędzy dwoma zespołami, ale po przedstawieniu terminarza rozgrywek pewne było, że to spotkanie kontrolne nie dojdzie do skutku. W zamian piłkarze Tomasza Chatkiewicza zmierzyli się na wyjeździe z Moto-Jelcz Oławą i wygrali 5:0. Oprócz tego biało-niebiescy rozegrali jeszcze dwa inne sparingi, a żeby było ciekawiej do kompletu jeden przegrali – z Gwarkiem Tarnowskie Góry 0:3 i jeden zremisowali – z Lechią Dzierżoniów 2:2.

MKS Kluczbork ostatnio zmierzył się z pierwszą drużyną Rakowa w sezonie 2014/2015. Oba spotkania wygraliśmy wynikiem 1:0.

Sobota 6 sierpnia 12:00.

Raków Częstochowa II – MKS Kluczbork