PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

W środę czeka nas wyjazd do Wrocławia

Liga rozkręca się na dobre. Maraton meczowy trwa w najlepsze. ⚽

Już dziś MKS Kluczbork zmierzy się we Wrocławiu z tamtejszą Ślęzą. Ostatnio, całkiem nie tak dawno z Wrocławia wracaliśmy w bardzo dobrych nastrojach. Po bardzo emocjonującym spotkaniu MKS zwyciężył 4:3 i trzy punkty pojechały do Kluczborka.

W tym sezonie MKS rozkręca się powoli, była już porażka, remis czyli czas na zwycięstwo!
Zapowiada się ciekawy mecz, a pogoda nie będzie sprzymierzeńcem piłkarzy, bowiem zapowiadają 32 stopnie. Nasi zawodnicy mimo to zapowiadają walkę o komplet punktów.

Wszystko zweryfikuje sztuczna nawierzchnia przy Kłokoczyckiej we Wrocławiu. Kto lepiej wytrzyma trudy meczu, kto okaże się skuteczniejszy? Tego dowiemy się koło 18:50, to wtedy powinien zakończyć się mecz.
Trzymamy kciuki za naszych piłkarzy!
Do Boju MKS!!!

➡ Ślęza Wrocław – MKS Kluczbork środa 17 sierpnia 2022 17:00.