PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

W sobotę daleki wyjazd w Gorzowie Wielkopolskim

Przed piłkarzami MKS Kluczbork akcja Gorzów Wielkopolski. W dwóch najbliższych kolejkach zmierzymy się z dwoma drużynami z tego miasta. Najpierw już w sobotę na wyjeździe ze Stilonem, a potem w przyszłą niedzielę z Wartą przed własną publicznością. Do boju MKS ! 💪⚽

KS Stilon Gorzów Wielkopolski to beniaminek III ligi, który po sześciu rozegranych spotkaniach ma na koncie siedem punktów. To tyle samo co podopieczni naszego trenera Tomasza Chatkiewicza.

Stilon póki co jest gościnny na własnym obiekcie, bo na trzy rozegrane w Gorzowie mecze tylko jeden zremisowali, a dwukrotnie schodzili pokonani. Punkty z boiska beniaminka wywiózł Gwarek Tarnowskie Góry po wygranej 1:0 oraz rezerwy Górnika Zabrze po zwycięstwie 3:2. Remisem zakończył się mecz ze Ślęzą Wrocław.
Jeśli chodzi o naszą drużynę, to póki co zdobyliśmy więcej punktów na wyjazdach i tu mocno liczymy na kolejną walkę. Dokładnie sześć punktów dały nam wygrane we Wrocławiu ze Ślęzą i w Brzegu ze Stalą.

W poprzedniej kolejce MKS przegrał u siebie z LKS-em Goczałkowice 1:2, w środę pokonaliśmy w meczu pucharowym LZS Kuniów 4:0. Stilon z kolei wygrał w Brzegu, a warto odnotować, że opolski przedstawiciel naszej ligi grał już pod wodzą nowego szkoleniowca.
Początek sobotniego meczu już o godzinie 14:30. Gospodarz zawodów przeprowadzi w internecie transmisję z tego spotkania 🎥: www.live.stilon.gorzow.pl