PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Rekord przyjedzie do Kluczborka

Już w sobotę dziesiąta kolejka III ligi. Tym razem zmierzymy się z Rekordem Bielsko-Biała. Początek spotkania o godzinie 16:00. Zapraszamy wszystkich na Stadion Miejski do wsparcia naszych zawodników !

Nasi sobotni rywale to solidna III ligowa drużyna, która w ostatnich latach systematycznie plasuje się w pierwszej szóstce tabeli. Wygląda na to, że tym razem może być podobnie. Rekord do meczu z nami przystępuje będąc na trzeciej pozycji w tabeli z dorobkiem 17 punktów. To bilans uzbierany z pięciu wygranych spotkań i dwóch remisów. Rekord w tym sezonie dwukrotnie przegrał, a sposób na ich pokonanie znalazła m.in. Lechia Zielona Góra z którą nasi zawodnicy w ostatnią sobotę zremisowali 0:0.

Podopieczni trenera Tomasza Chatkiewicza znajdują się w centrum ligowej tabeli z dorobkiem 11 punktów. Kibice wciąż jednak liczą na pierwszą wygraną na własnym boisku. W sobotę rywal będzie wymagający, jednak dopóki piłka w grze – wszystko jest możliwe. Życzymy naszych graczom powodzenia i walki do ostatniego gwizdka !

Sobota 1 października 2022, godzina 16:00
MKS Kluczbork – Rekord Bielsko-Biała