O przełamanie z rezerwami z Głogowa

Po wygranej w Legnicy z rezerwami Miedzi 2:0 wracamy na mecz w Kluczborku. Już w sobotę zmierzymy się z drugim zespołem Chrobrego Głogów. Początek spotkania o godzinie 15:00, a nam pozostaje zaprosić wszystkich na Stadion Miejski. Bilety w cenie 2 zł.

Po wygranej w Legnicy dzięki trafieniom Płonki i Błaszkiewicza, nasi zawodnicy oddalili się od strefy spadkowej dzięki czemu w lepszych nastrojach mogli przygotowywać się do kolejnego spotkania. Przed nami jednak kolejny ważny mecz o przysłowiowe sześć punktów dołu tabeli, bowiem Chrobry zgromadził w 13. kolejkach 13 punktów. To o jeden mniej niż podopieczni trenera Tomasza Chatkiewicza.

Głogów w ostatniej kolejce zremisował na wyjeździe w Tarnowskich Górach 1:1.

Kibiców MKS-u martwi jednak dotychczasowa zdobycz punktowa drużyny na własnym boisku. Rozegraliśmy w tym sezonie u siebie sześć meczów, i tylko jeden zremisowaliśmy. W pozostałych byliśmy bardzo gościnni i “oddaliśmy” punkty rywalom. Każda jednak seria, nawet ta zła może mieć swój finał. My wierzymy, że już w sobotę nasi gracze dadzą z siebie wszystko i przełamią tą niemoc. Powodzenia i z wiarą w sukces !

Początek spotkania o godzinie 15:00. Jeśli ktoś nie będzie mógł wybrać się na stadion to transmisję ze spotkania tradycyjnie przeprowadzi www.live.slaskie.tv.

Sobota 29 październik 2022 godz. 15:00

MKS Kluczbork – Chrobry II Głogów