- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Krótka piłka z trenerem Chatkiewiczem!

Rozmawialiśmy z trenerem Tomaszem Chatkiewiczem.

Czy jest Pan zadowolony z dotychczasowych przygotowań, czy wszystko idzie zgodnie z planem?

Tak wszystko idzie zgodnie z planem pracujemy ze sztabem nad formą zawodników, aby od początku rundy wejść na 100% w ligę.

Czy jest Pan zadowolony z postawy drużyny, jaką zaprezentowała podczas rozegranych do tej pory meczów kontrolnych?

Graliśmy dotychczas 3 mecze kontrolne w których mogliśmy sprawdzić różnych zawodników na różnych pozycjach i w różnych formacjach. Dwa pierwsze mecze kontrolne z Wartą Sieradz oraz Lechią

bardzo na plus. Mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry miał dwa oblicza. Pierwsza połowa bardzo dobra, ale druga pozostawia dużo do myślenia. Pracujemy dalej i szykujemy się na mecz kontrolny z Ślęzą

Wrocław

Jak wygląda na chwilę obecną skład drużyny? Czy szykują się jeszcze jakieś odejścia, a może ktoś jest w kręgu zainteresowania?

Cały czas poszukujemy optymalnego ustawienia aby drużyna czuła się komfortowo oraz była skuteczna w ataku, ale także nie traciła bramek. Jeżeli chodzi o odejścia to myślę, że musimy się zastanowić, ale

chyba już starczy oddawania zawodników teraz trzeba myśleć o wzmocnieniach. Mamy kilka nazwisk w kręgu zainteresowań, co z tego finalnie wyjdzie zobaczymy – musimy chwileczkę poczekać.

Już 25 lutego bardzo ważny mecz w ramach wojewódzkiego Pucharu Polski. Czy zdążymy z formą na ten mecz?

Tak zdążymy, jak wspomniałem wyżej chcemy od początku punktować i wejść mocno w rundę wiosenną oraz mecz pucharowy.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy powodzenia!

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich kibiców.