PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Rusza walka o punkty

W sobotę 4 marca rusza runda wiosenna sezonu 2022/2023! MKS ligowe granie rozpocznie z wysokiego C, naszym przeciwnikiem będzie lider – Raków II Częstochowa!

W rundzie jesiennej w Częstochowie przegraliśmy 1:2, a gola dla biało-niebieskich zdobył Daniel Błędowski. Częstochowa musi, my możemy pokusić się o niespodziankę aby dobrze rozpocząć wiosnę. Nasi chłopcy w meczu pucharowym z Brzegiem zaprezentowali się dobrze i pokazali, że potrafią walczyć nawet w osłabieniu.

Jesień kończyliśmy z dobrą serią meczów gdzie zdobywaliśmy punkty i mamy nadzieję ją podtrzymać. Każdy w naszym zespole wierzy, że na wiosnę Stadion Miejski będzie twierdzą nie do zdobycia!

W drużynie jak wiemy nastąpiły drobne zmiany kadrowe, jednak z tego co widać na treningach integracja już w pełni. Nastawienie bojowe, zawodnicy nastawieni mentalnie na zwycięstwo, walczymy o 3 punkty! Wiosna nasza – podsumował trener Tomasz Chatkiewicz.

Zapraszamy na Stadion Miejski w sobotę 4 marca 2023 roku, godzina 17:00!