- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Powalczymy o 3 punkty ze Ślęzą

W sobotę 18 marca na Stadionie Miejskim zmierzymy się ze Ślęzą Wrocław. Czas na wygraną na własnym stadionie z drużyną z Wrocławia!

Jak na wyjazdach nam idzie,  tak u siebie nie możemy pokonać drużyny prowadzonej przez byłego trenera MKS-u – Grzegorza Kowalskiego. Odkąd drużynę przejął Tomasz Chatkiewicz, dwa razy oko w oko stawał ze swoim byłym trenerem i dwa razy wychodził z tego pojedynku zwycięsko. Mecz te były naprawdę szalone, ale szczęśliwe dla MKS-u. Czy podtrzyma dobrą passę gier i MKS odniesie zwycięstwo na własnym terenie, okaże się już przed godziną 17 w sobotę.

Ślęza w ostatnim ligowym meczu pokonała Raków II Częstochowa 1:0 na własnym terenie, a w pierwszym wiosennym meczu w Zabrzu rezerwy Górnika 2:0 i z dorobkiem 38 punktów zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli.

Nasza drużyna w ostatniej kolejce nie zagrała swojego spotkania, ze względu na zły stan murawy w Gubinie. Nasze miejsce w tabeli pozostało constans nr 8. Otwarcie wiosny było dla nas fantastyczne, pokonaliśmy lidera Raków II Częstochowa, a ozdobą tego meczu była akcja Kamila Nykla, który wyłuskał piłkę i bramka stadiony świata Marko Zawady. Tak grających biało-niebieskich chcielibyśmy oglądać w każdym meczu.

Jesteśmy jak najbardziej gotowi na Ślęzę. To będzie mecz trudny, ale zrobimy wszystko aby 3 punkty zostały w Kluczborku. Przygotowania idą zgodnie z planem, a więc zapraszamy kibiców na Stadion Miejski, wspomóżcie nas dopingiem! – takie słowa kieruje do kibiców trener Tomasz Chatkiewicz.

Nasz kapitan Adrian Błaszkiewicz – przygotowujemy się tak samo jak do każdego spotkania i tak jak zwykle będziemy grać o 3 punkty! Zapraszamy kibiców na stadion.

Ciekawostką jest, że nasze zawody poprowadzi jako sędzia główny – Mateusz Piszczelok. Jest to utalentowany arbiter, który prowadził już zawody 2 ligowe, a jako sędzia techniczny towarzyszył Szymonowi Marciniakowi w meczu Ekstraklasy pomiędzy Rakowem a Piastem.

Stadion Miejski w Kluczborku 18 marca 2023, godzina 15:00.

Zawody poprowadzi Mateusz Piszczelok.