AKADEMIA JUNIORZY MŁODSI MŁODZIEŻ PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Juniorzy Młodsi z kompletem punktów

Juniorzy Młodsi z drugą wygraną w rundzie wiosennej ! Tym razem pokonali rywala zza miedzy AP MMKS Kluczbork!

Ekipa trenera Gracjana Gacmagi w dwóch wiosennych meczach z kompletem punktów????
Tydzień temu pokonali drużynę z Prudnika 1 : 3, a w minioną sobotę w Kluczborku ograli 1 : 0 AP MMKS Kluczbork. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Mioduszewski (as. Gasztych)

Trener Gracjan Gacmaga po meczu powiedział????

Cieszą mnie 3 punkty, natomiast sam mecz nie był dobry w naszym wykonaniu. W naszej grze jest jeszcze sporo do poprawy i będziemy nad tym pracować w najbliższym tygodniu. Chciałbym podziękować chłopakom, że mimo słabszej gry wywalczyli 3 punkty❗️

Skład: Spurek – Kołodziejski, Sitek, Król (kpt.), Gruszka, Mokrzycki, Banasiewicz, Maruska, Gasztych, Mruczek (80′ Weiler), Mioduszewski (60’Durka)

Rezerwa: Słoński, Hadam, Matysiak, Bursy
Nieobecni: Ramus i Mroczek ???? oraz Pacholak