PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Nie ma srebra, może uda się zdobyć Miedź

Ze „Srebrnego Miasta” przyjechaliśmy do domu bez zdobyczy punktowej, może więc uda się zdobyć inny cenny metal – Miedź!

Na jesień nasze dobre granie rozpoczęło się od meczu z Miedzią, gdzie wygraliśmy na wyjeździe 2:0. Gole zdobyli dla MKS-u Michał Płonka i Adrian Błaszkiewicz.

Bardzo liczymy na komplet punktów, który przybliży nas do utrzymania i da komfort na przyszłe spotkania. Na chwilę obecną bezpieczne miejsce to 13, biorąc pod uwagę sytuację w drugiej lidze.

Nasi goście swoje ostatnie ligowe spotkanie przegrali na własnym terenie z Polonią Bytom. Legniczanie uzbierali do tej pory 23 punkty i ta zdobycz punktów daje im ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Przestrzegamy przed dopisywaniem kolejnych 3 punktów, bo w tej lidze każdy może wygrać z każdym.

MKS swoje ostatnie ligowe spotkanie przegrał w Tarnowskich Górach 3:4 i z dorobkiem 38 punktów plasuje się na 11 miejscu w ligowej tabeli.

Pozostaje zaprosić Państwa na Stadion Miejski, w środę o godzinie 17:00!