- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Niedzielne granie w Głogowie

Przed nami 31 kolejka sezonu 2022/2023! Jutro wyruszymy do Głogowa, nasz cel zagrać dobry mecz i zgarnąć punkty!

Drużyna Chrobrego zajmuje przedostatnią pozycję w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 24 punkty. Ostatnie ligowe granie, to mecz na własnym obiekcie, gdzie ulegli 0:3 Gwarkowi Tarnowskie Góry.

Ostatni mecz z Legnicą pokazał, że nie wolno lekceważyć nikogo i aby zdboyć punkty trzeba grać na całego. Taki scenariusz kreślimy na jutrzejsze spotkanie.

Nasz zespół po wygranej w ostatniej kolejce z Miedzią II Legnica dopisał do swojego konta 3 punkty. Na chwilę obecną ma ich 41 i zajmuje 9 miejsce w tabeli.

Każdy ma swoje ambicje i chce wygrywać, tylko trzeba się odpowiednio zmotywować. Liczymy, że nasi piłkarze pokażą charakter i przywiozą do Kluczborka ku uciesze kibiców 3 punkty!

Pierwszy gwizdek na stadionie w Głogowie, zabrzmi punktualnie o 18:00!

Do boju MKS!