BILETY

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, sprzedaż karnetów i biletów na sezon 2018/2019 odbywa się wyłącznie na miejsca siedzące (numerowane).

Zgodnie z zapisami w/wym. ustawy, na karnetach i biletach umieszczone będzie nazwisko i imię, numer ewidencyjny PESEL oraz sektor i numer miejsca siedzącego.

Karnety rozprowadzane są na trybunę krytą, tj. sektor C i D oraz na sektory B i E, A oraz sektor Rodzinny.

Szczegóły dystrybucji znajdują się w załączniku zamieszczonym poniżej.

Klub prowadzi także przedsprzedaż biletów w internecie na stronie: bilet.pax.pl.

Usługa przestaje być aktywna trzy godziny przed każdym meczem na Stadionie Miejskim.

Kasy Stadionu Miejskiego otwierane są na dwie godziny przed każdym meczem. Przy zakupie biletu konieczne jest posiadanie dowodu tożsamości.

ZAŁĄCZNIKI

# Plik Data dodania Pobrania
1 pdf Bilety i karnety. Zasady dystrybucji - jesien 2018 23 lipca 2018 10:03 1218