BILETY

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, sprzedaż karnetów i biletów na sezon 2018/2019 odbywa się wyłącznie na miejsca siedzące (numerowane), jeśli dany mecz posiada taki status.

Zgodnie z zapisami w/wym. ustawy, na karnetach i biletach umieszczone będzie nazwisko i imię, numer ewidencyjny PESEL oraz sektor i numer miejsca siedzącego.

Karnety rozprowadzane są na trybunę krytą, tj. sektor C i D oraz na sektory B i E, A oraz sektor Rodzinny.

Kasy Stadionu Miejskiego otwierane są na godzinę przed każdym meczem. Przy zakupie biletu konieczne jest posiadanie dowodu tożsamości.

Klub prowadzi także sprzedaż biletów w internecie na stronie: bilet.pax.pl.
UWAGA! Usługa ta przestaje być aktywna trzy godziny przed każdym meczem i dotyczy tylko biletów regularnych bez uwzględnienia jakichkolwiek ulg (12 zł).

BILETY I KARNETY – SEZON 2019/2020

Bilet regularny (kupowany w dniu meczu): 12 zł

Bilet regularny w przedsprzedaży: 10 zł

Bilet ulgowy (kupowany w dniu meczu): 8 zł