BILETY

UWAGA: Nastąpiły zmiany. Aktualizacja 10 sierpnia. Prosimy zapoznać się poniżej.

Przedstawiamy Państwu garść informacji dotyczących organizacji zawodów rozgrywanych przez naszą drużynę na Stadionie Miejskim w Kluczborku, nadmieniamy że zmiany podyktowane są trwającym stanem epidemii oraz przejęciem rozgrywek przez Polski Związek Piłki Nożnej w Warszawie:

SPRZEDAŻ BILETÓW ODBYWA SIĘ NA MIEJSCA NUMEROWANE. UDOSTĘPNIONE ZOSTANIE 50% POJEMNOŚCI STADIONU. APELUJEMY O ZAJMOWANIE MIEJSC ZGODNIE Z ZAKUPIONĄ WEJŚCIÓWKĄ (CO DRUGIE SIEDZISKO).

ℹ ➡ Na rundę jesienną sezonu 2021/2022 nie będą sprzedawane karnety;
ℹ ➡ Bilety na zawody będą do nabycia w systemie sprzedaży elektronicznej www.bilet.pax.pl oraz w biurze Klubu od środy do piątku w godzinach 10.00 – 16.00;
ℹ ➡ Każda osoba wchodząca i wychodząca ze Stadionu zobowiązana jest zdezynfekować ręce;

Ceny biletów w rundzie jesiennej, sezonu 2021/2022 kształtować się będą następująco:

➡ Normalny – 12 złotych;
➡ Ulgowy – 8 złotych (renciści, emeryci powyżej 60 roku życia, inwalidzi, posiadacze kart seniora Gminy Kluczbork, młodzież szkolna do 26 roku życia);
➡ Specjalny – 2 złote (kobiety i dzieci do ukończenia 13 roku życia).