Gadżety

Gadżety nabywać można:

- w siedzibie klubu MKS Kluczbork, przy ul. Sportowej 7, od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9.00-15.00.

- na specjalnym stoisku z gadżetami podczas meczów mistrzowskich rozgrywanych na Stadionie Miejskim.

- na terenie miasta Kluczborka, w sklepie sportowo-turystycznym ORNAK, przy ul. Piłsudskiego 13.

Istnieje także możliwość wysyłki zamówionego gadżetu. Szczegóły ustalać należy z obsługą sekretariatu klubu za pomocą poczty elektronicznej, na adres: biuro@mkskluczbork.pl, podając numer gadżetu.

Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości