Karnety/Bilety

Miejski Klub Sportowy w Kluczborku, mając na uwadze przesłanie, jakim się od chwili jego powstania kieruje, tj. propagowanie szeroko rozumianej kultury fizycznej wśród jak największej rzeczy mieszkańców powiatu kluczborskiego, mamy zaszczyt przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży karnetów na spotkania I ligi piłki nożnej rozgrywane na Stadionie Miejskim w Kluczborku w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017, z którą prosimy zapoznać podległą Państwu załogę.

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych sprzedaż karnetów i biletów na rundę jesienną będzie odbywała się wyłącznie na miejsca siedzące - numerowane.

Zgodnie z zapisami w/w ustawy na karnetach i biletach umieszczone będzie nazwisko i imię, numer ewidencyjny PESEL oraz sektor i numer miejsca siedzącego.

Karnety rozprowadzane będą na trybunę krytą, tj. sektor C i D oraz na sektory B i E, A
i Rodzinny, uprawniając do wstępu na dziesięć meczy o mistrzostwo I ligi rozgrywanych przez MKS na Stadionie Miejskim w Kluczborku.

Oferta dotycząca rozprowadzania karnetów jest skierowana dla wielu grup odbiorców, począwszy od emerytów i rencistów, a skończywszy na najmłodszych naszych sympatykach, milusińskich, którzy w obecności rodziców lub opiekunów prawnych będą mogli przyglądać się poczynaniom naszych piłkarzy w trakcie meczu mistrzowskiego.

Tabela 1.

Karnety, uprawnieni, cena.

L.p.

Rodzaj grupy uprawnionej do nabycia karnetu

Cena jednostkowa

karnetu w zł

1

Mężczyźni

130 + 5 karta

2

Emeryci powyższej 60 roku życia, renciści, kobiety, Inwalidzi

85 + 5 karta

3

Posiadacze karty seniora

70 + 5 karta

4

Młodzież szkolna od 18 do 25 roku życia

85 + 5 karta

5

Młodzież szkolna

od 7 do 17 roku życia*

45 + 5 karta*

6

Dzieci

do 6 roku życia*

1+5 karta*

*- wyłącznie w obecności rodziców lub opiekunów prawnych
- karta - karta stałego kibica – otrzymanie spersonalizowanej karty wejścia ( z danymi osoby niezbędnymi do wejścia na imprezę masową ).

Wydawanie karnetów odbywać się będzie na podstawie dokumentu stwierdzającego możliwość zakwalifikowania do odpowiedniej grupy.

KARTA STAŁEGO KIBICA
Podstawową funkcjonalnością karty jest przechowywanie zakupionych biletów bez konieczności ich drukowania. Na karcie można przechowywać dowolną ilość biletów na dowolną ilość imprez (jeśli Organizator nie wprowadzi ograniczeń).

Zasada wydawania i aktywowania karty.
Karty są ściśle przyporządkowane do Organizatora i tam należy nabyć kartę. Karty są imienne i podczas zakupu należy podać Imię, Nazwisko i PESEL; można zrobić zdjęcie osobie do której karta zostanie przypisana. W zależności od potrzeb do karty możemy przypisać konkretne miejsce na obiekcie (karta jako karnet) lub wydać bez przypisywania miejsca. Wtedy właścicielowi karty przy każdorazowym zakupie biletu miejsce przypisze kasjerka.

Korzystanie z karty.
Kupując bilet za pośrednictwem strony bilet.pax.pl można przypisać je do karty bez konieczności drukowania.

Udogodnienia

W przypadku imprez masowych, na których obowiązuje ewidencja danych personalnych, karta
w znaczący sposób przyśpiesza sprzedaż biletów – gdyż do karty są już przypisane dane personalne. Karty pełnią również funkcję karnetów na określoną liczbę imprez.
 

Kierując do państwa niniejszą ofertę, mamy na uwadze przede wszystkim możliwość stworzenia państwu komfortu oglądania meczu w przyjaznej atmosferze, w gronie najbliższych państwu osób.

Tabela 2

Program spotkań rozgrywanych w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017

DATA

DZIEŃ

MECZ POMIĘDZY

GODZINA

04.03.2017r.

sobota

MKS KLUCZBORK– STAL MIELEC

17.00

18.03.2017r.

sobota

MKS KLUCZBORK – POGOŃ SIEDLCE

17.00

01.04.2017r.

sobota

MKS KLUCZBORK – GÓRNIK ZABRZE

19.00

08.04.2017r.

sobota

MKS KLUCZBORK – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

19.00

22.04.2017r.

sobota

MKS KLUCZBORK – BYTOVIA BYTÓW

19.00

06.05.2017r.

sobota

MKS KLUCZBORK – CHROBRY GŁOGÓW

19.00

17.05.2017r.

środa

MKS KLUCZBORK – STOMIL OLSZTYN

19.00

27.05.2017r.

sobota

MKS KLUCZBORK – ZNICZ PRUSZKÓW

PZPN

Jednocześnie informujemy, że w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017 ceny biletów wstępu przedstawiają się następująco

Tabela 3.

Ceny biletów na mecze mistrzowskie runda wiosenna sezonu 2016/2017

Bilet normalny

18 zł

Bilet ulgowy

(Renciści ,emeryci powyżej 60 roku życia, inwalidzi, kobiety młodzież szkolna od 18 do 25 roku życia)

12 zł

posiadacze kart seniora młodzież szkolna

od 7 do 17 roku życia

10 zł

Dzieci do lat 6

1zł

Prosimy o uważne przeanalizowanie i rozważenie naszej oferty, szczególnie uwzględniając panujące obecnie realia finansowe oraz proponowaną przez nas formę wspólnie, w miłej atmosferze spędzonego czasu wolnego.

Sprzedaż karnetów odbywać się będzie na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy” i w przypadku wystąpienia przez Państwa o sprzedaż karnetu na miejsce zajęte, będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie.

Uwzględniając powyższe, prosimy o możliwe pilne przekazanie list z danymi osób nawet na niewielką ilość karnetów, wskazane jest przesłanie list na adres: biuro@mkskluczbork.pl celem usprawnienia działań związanych z przygotowaniem karnetów do wydania.

Wszelkich dodatkowych informacji w przedmiotowym zakresie udzieli Państwu – Pracownik Klubu - tel.77 418-78-77 w godzinach 9.00-15.00.

Karnety wydawane będą w siedzibie klubu począwszy od dna 30 stycznia 2017r., w godz. 10.00 – 15.00.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij