Karnety/Bilety

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych sprzedaż karnetów i biletów  wyłącznie na miejsca siedzące (numerowane). Zgodnie z zapisami w/w ustawy na karnetach (kartach) i biletach umieszczone będzie nazwisko i imię, numer ewidencyjny PESEL oraz sektor i numer miejsca siedzącego. Karnety rozprowadzane będą na trybunę krytą, tj. sektor C i D oraz na sektory B i E, A i "Rodzinny", uprawniając do wstępu na siedem meczów o mistrzostwo 1 ligi rozgrywanych przez MKS na Stadionie Miejskim w Kluczborku.

Oferta dotycząca rozprowadzania karnetów jest skierowana dla wielu grup odbiorców, począwszy od emerytów i rencistów, a skończywszy na najmłodszych naszych sympatykach klubu, milusińskich, którzy w obecności rodziców lub opiekunów prawnych będą mogli przyglądać się poczynaniom naszych piłkarzy w trakcie meczu mistrzowskiego.

Tabela 1.

Karnety, uprawnieni, cena

L.p.

Rodzaj grupy uprawnionej do nabycia karnetu

Cena jednostkowa karnetu w zł

Mężczyźni

150 + 5 (karta)

Emeryci powyższej 60 roku życia, renciści, kobiety, Inwalidzi

95 + 5 (karta)

Posiadacze karty seniora

80 + 5 (karta)

Od 14 do 25 roku życia

95 + 5 (karta)

Młodzież szkolna od 7 do 13 roku życia*

50 + 5 (karta)*

Dzieci do 6 roku życia*

1 + 5 (karta)*

OSOBY KTÓRE ZAKUPIŁY KARNETY NA RUNDĘ WIOSENNĄ SEZONU 2015/2016 OTRZYMAJĄ RABAT KWOTOWY Z TYTUŁU NIEROZEGRANEGO MECZU Z DOLCANEM ZĄBKI,  W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU ZAKUPIONEGO KARNETU.

* wyłącznie w obecności rodziców lub opiekunów prawnych
"Karta" - karta stałego kibica - otrzymanie spersonalizowanej karty wejścia (z danymi osoby niezbędnymi do wejścia na imprezę masową).

Wydawanie karnetów odbywać się będzie na podstawie dokumentu stwierdzającego możliwość zakwalifikowania do odpowiedniej grupy.

KARTA STAŁEGO KIBICA
Podstawową funkcjonalnością karty jest przechowywanie zakupionych biletów bez konieczności ich drukowania. Na karcie można przechowywać dowolną ilość biletów na dowolną ilość imprez (jeśli Organizator nie wprowadzi ograniczeń).

Zasada wydawania i aktywowania karty
Karty są ściśle przyporządkowane do Organizatora i tam należy nabyć kartę. Karty są imienne i podczas zakupu należy podać Imię, Nazwisko i PESEL; można zrobić zdjęcie osobie, do której karta zostanie przypisana. W zależności od potrzeb do karty możemy przypisać konkretne miejsce na obiekcie (karta jako karnet) lub wydać bez przypisywania miejsca. Wtedy właścicielowi karty przy każdorazowym zakupie biletu miejsce przypisze kasjerka.

Korzystanie z karty
Kupując bilet za pośrednictwem strony bilet.pax.pl można przypisać je do karty bez konieczności drukowania.

Udogodnienia

W przypadku imprez masowych, na których obowiązuje ewidencja danych personalnych, karta
w znaczący sposób przyśpiesza sprzedaż biletów, gdyż do karty są już przypisane dane personalne.

Karty pełnią również funkcję karnetów na określoną liczbę imprez.

Kierując do państwa niniejszą ofertę, mamy na uwadze przede wszystkim możliwość stworzenia państwu komfortu oglądania meczu w przyjaznej atmosferze, w gronie najbliższych państwu osób.

Tabela 2.

19.11.2016

MKS KLUCZBORK – WISŁA PUŁAWY

GODZ. 16.00

Jednocześnie informujemy, że w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 ceny biletów wstępu przedstawiają się następująco

Tabela 3.

Ceny biletów na mecze mistrzowskie runda jesienna sezonu 2016/2017

Bilet normalny

Bilet ulgowy

(Renciści ,emeryci powyżej 60 roku życia, inwalidzi, kobiety, dzieci i młodzież do lat 17)

posiadacze kart seniora

Dzieci do lat 3

1zł

Sprzedaż karnetów odbywać się będzie na zasadzie „kto pierwszy - ten lepszy” i w przypadku wystąpienia przez państwa o sprzedaż karnetu na miejsce zajęte, będziemy się z państwem kontaktować telefonicznie.

Uwzględniając powyższe, prosimy o możliwe pilne przekazanie list z danymi osób nawet na niewielką ilość karnetów, wskazane jest przesłanie list na adres: biuro@mkskluczbork.pl celem usprawnienia działań związanych z przygotowaniem karnetów do wydania.

Wszelkich dodatkowych informacji w przedmiotowym zakresie udzieli państwu pracownik klubu,  tel.77 418-78-77 w godzinach 9.00-15.00.

Karnety wydawane są w siedzibie klubu począwszy od dnia 4 lipca 2016r., w godz. 10.00 – 15.00.

Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości