WOKÓŁ KLUBU

Kibice biało-niebieskich dają znak

– Przyjdź na mecz i bądź jednym z tych, którzy będą starać się nadać kolorytu trybunom naszego stadionu. Razem z nami dopinguj głośno nasz MKS! W Wielką Sobotę, o godzinie 17:00, zapraszamy na SEKTOR „E”! – piszą do nas administratorzy strony kibiców naszego klubu na Facebook-u.

Komunikat podajemy dalej i jesteśmy całym sercem za tym, żeby siedziska stadionu miejskiego nie robiły li tylko za “gniazdo” oraz nie wspierały czterech liter w dłubaniu i opróżnianiu kolejnej paczki “słonia”. Sugerujemy także, żeby wszelkie swoje “wyrazy”, przetrzymać do końcowego gwizdka sędziego. Co trzeba robić przez pełne 90 minut, wiedzieć powinien każdy kibic kochający piłkę, i rzecz jasna – swoją drużynę.

W atmosferze tworzenia nowych standardów przy Sportowej 7, widzimy się na wspólnym, ale głośnym jajeczku!

DataGospodarzGodzina/WynikNa wyjeździeLiga
2. Liga Polska