Akademia piłkarska tworzy struktury i poszukuje chętnych do pracy

Jak już informowaliśmy, zarząd Miejskiego Klubu Sportowego w Kluczborku podjął decyzję o utworzeniu Akademii Piłkarskiej MKS-u Kluczbork. Będzie to nowe, niezależne stowarzyszenie zrzeszające grupy dziecięco-młodzieżowe funkcjonujące dotychczas w strukturach klubu (począwszy od trampkarzy a na najmłodszej tzw. grupie "naborowej" skończywszy).

Klub MKS Kluczbork i Akademia Piłkarska MKS Kluczbork będą ze sobą ściśle współpracować. Aby to przedsięwzięcie się powiodło konieczne jest pozyskanie osób chętnych do społecznej pracy na stanowiskach w nowych strukturach stowarzyszenia (zarząd, komisja Rewizyjna, itp.).

Zarząd klubu apeluje do osób chcących społecznie pracować na rzecz dzieci i młodzieży, które trenują w naszym klubie, aby zgłaszały się w sekretariacie MKS-u (ul. Sportowa 7) osobiście, telefonicznie (77/4187877) lub mailowo (biuro@mkskluczbork.pl). W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy plus adres poczty elektronicznej.

Po zebraniu deklaracji zorganizowane zostanie zebranie założycielskie, na którym uzgodnione zostaną szczegóły funkcjonowania Akademii oraz przyjęte dokumenty założycielskie stowarzyszenia. Na oferty czekamy do 15 stycznia br.

Fot. własne / www.mkskluczbork.pl