Essam zawodnikiem MKS-u Kluczbork

Sabe Mohamed Essameldin Abouelella podpisał dziś półtoraroczny kontrakt z naszym klubem. 23-letni napastnik rodem z Egiptu na Sportową trafił na zasadzie transferu definitywnego z drugoligowej Stali Stalowa Wola.

Popularny Essam zadebiutował podczas ostatniego sparingu z Rakowem Częstochowa, w którym już  w 3 minucie zdobył pierwszego i miejmy nadzieję nie jedynego dla naszych barw gola. Dla wymienionej wyżej "Stalówki" zagrał 10 razy i  zdobył 3 bramki. To jeśli chodzi o ostatnią rundę jesienną

Nowy snajper jest praktycznie gotów do gry. Okres zimowy przepracował w ekstraklasowej Koronie Kielce, lecz niepewny miejsca w meczowej osiemnastce wybrał Kluczbork. Dzięki sprawności władz MKS-u, zawodnik ma już pozwolenie na pracę na terenie województwa opolskiego i lada dzień potwierdzony zostanie do gry.

Essam, welcome to MKS!