PIERWSZA DRUŻYNA

Jan Furlepa: Chłodna głowa obowiązuje

Tuż po zakończonym sparingu z Ruchem Zdzieszowice nasz zespół dosyć szybko spakował się i udał w drogę powrotną do Bogdańczowic, by kontynuować rozpoczęte w niedzielę zgrupowanie treningowo-szkoleniowe. Tam także odbędzie się omówienie środowego test-meczu, a jego ostatnich sekund w szczególności.

– Jestem zadowolony z naszej gry przez pełne 90 minut, jednak mecz kończy się po ostatnim gwizdku sędziego. Nie ukrywam, że mam pewne uwagi dotyczące samej końcówki spotkania. Uważam też, że powinniśmy mieć dalej chłodne głowy i nie robić z tego wielkiej tragedii, a poddać wszystko dobrej analizie. Powiem nawet, że dobrze, iż takie sytuacje zdarzają nam się teraz, gdyż w meczu mistrzowskim stracilibyśmy po prostu dwa punkty – powiedział po meczu ze "Zdzichami" trener Jan Furlepa.

Następny mecz kontrolny tej zimy biało-niebiescy rozegrają już w najbliższą sobotę. W samo południe podejmą przy sportowej lidera 2 ligi, GKS 1962 Jastrzębie.

fot. /mkskluczbork.pl