Jedno miasto, jeden klub! Wiosenna akcja MKS-u Kluczbork

Mizerne zainteresowanie wsparciem poczynań klubu poprzez Klub Stu, znikoma ochota do nabywania specjalnych wejściówek VIP oraz fiaskiem zakończone próby poszukiwania sponsora tytularnego, to smutne, ale prawdziwe podsumowanie ostatnich działań mających uzdrowić finanse naszego klubu. 

W poszukiwaniu kasy nie pomogły z pewnością wyniki osiągane przez naszego pierwszoligowca. Zaledwie jedna wygrana, najmniejsza liczba strzelonych goli i ostatnie miejsce w tabeli, to plon dokonań drużyny podczas rundy jesiennej. Na sezonie 2016/2017 działalność Miejskiego Klubu Sportowego się jednak nie kończy!

Zarząd klubu nie złożył broni w dalszym poszukiwaniu "grubych" sponsorów, lecz mimo to planuje bezpośrednią akcję, "door to door". Kto wie, czy nie ostatnią, bo skoro poprzednie nie przyniosły oczekiwanego rezultatu, to cóż jeszcze można wymyślić? - My naprawdę jesteśmy ogromnie zdesperowani. Bardzo buduje nas frekwencja na stadionie, która mimo słabych wyników była ostatnio zadowalająca. Może to właśnie kibice, wsparci pospolitym ruszeniem mieszkańców Kluczborka, staną się lekiem na nasze kłopoty? - retorycznie pyta prezes Wojciech Smolnik.

Jeszcze przed startem piłkarskiej wiosny klub zamierza rozprowadzić ulotki-cegiełki, które będą konkretną deklaracją niesienia pomocy. Klub nie chce nic za darmo. Każdego darczyńcę uhonoruje darmowym wstępem na wybrane zawody rundy rewanżowej oraz da możliwość zakupu klubowych gadżetów z 20-procentowym upustem. Wystarczy wesprzeć klub kwotą minimum 50 złotych!

- Trwają ustalenia dotyczące kwestii technicznej tego przedsięwzięcia. Chcemy, by ulotki trafiły do co najmniej 10 tysięcy domostw miasta Kluczborka oraz znalazły się w najbardziej uczęszczanych jego lokalizacjach. Podobne akcje prowadzone w innych klubach zawsze przynosiły jakiś oddźwięk. Jeśli ta nasza nie przyniesie, będzie to dla nas jasny sygnał, że MKS nie jest obiektem większego sentymentu ludności Kluczborka - wyciąga wniosek sternik naszego klubu.

W załączeniu prezentujemy projekt ulotki. Tam także wszelkie szczegóły dotyczące omawianej akcji.

Bardzo liczymy na Waszą pomoc!