Krzysztof Bodziony wraca do treningów

Ostatnie dwa meczowe raporty pozbawione były osoby Krzysztofa Bodzionego. Nasz rozrywający doznał ogólnego przeciążenia mięśni i na spotkania z Błękitnymi Stargard oraz Stalą Stalowa Wola nie był brany pod uwagę przy ustalaniu kadry osiemnastu zawodników.

Niedzielny mecz przy Sportowej "Bodzio" oglądał z trybun i jak nam zapowiedział, badania lekarskie nic poważniejszego w jego organizmie nie wykryły i w nadchodzącym tygodniu wznawia zajęcia treningowe.

To istotna informacja dla potencjału kadrowego naszego zespołu, szczególnie wobec kontuzji Marcina Niemczyka, który w tym roku już w piłkę nie zagra. MKS akonto wiosny 2018 rozegra jeszcze dwa spotkania, w Kluczborku, z GKS-em 1962 Jastrzębie oraz na wyjeździe ze Zniczem Pruszków.

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbork.pl