MKS Kluczbork już trenuje

Tuż przed godziną 13.00 w hali sportowej Kampusu Stobrawa zameldowali się pierwsi zawodnicy, spośród 18, którzy pojawili się na pierwszym po nowym roku treningu MKS-u Kluczbork. Do badań wydolnościowych wytypowanych zostało 16 graczy, czyli wszyscy oprócz bramkarzy, którzy testu tlenowego przechodzić nie muszą. Tymi ostatnimi zajął się Marcin Feć, czym zainaugurował bramkarskie treningi 2017. 

Cieszy obecność i dobra kondycja kontuzjowanych jesienią Adama Orłowicza, Roberta Tunkiewicza i Bartosza Brodzińskiego. Zabrakło nowych twarzy, choć klub nie ustaje w poszukiwaniach. - W kadrze jest jeszcze miejsce dla przynajmniej czterech zawodników. Pewne nazwiska pojawiają się już w obiegu, lecz na razie daleko do podpisania tych kontraktów. Podjęliśmy także decyzję, że w okresie zimowym z pierwszą drużyną przygotowywać się będą Kamil Nykiel i Miłosz Michalewski z drużyny juniorów - mówi dyrektor Robert Płaczkowski. 

Lista obecności 6 stycznia 2017: Grzegorz Wnuk, Wojciech Kaczmarek, Adam Orłowicz, Łukasz Ganowicz, Paweł Gierak, Bartosz Brodziński, Kamil Nitkiewicz, Rafał Niziołek, Piotr Kwaśniewski, Paweł Kubiak, Robert Tunkiewicz, Sebastian Deja, Jakub Skoczylas, Patryk Gondek, Tomasz Swędrowski, Krzysztof Bodziony, Michał Kojder, Maciej Kowalczyk.  

Sztab szkoleniowy: Tomasz Asensky, Hubert Kościukiewicz, Marcin Feć, Dariusz Baran, Piotr Dachowski, dr Bartosz Ochman.

Zdjęcie: Adam Orłowicz jako pierwszy odbył test w masce.