Nie będzie sparingu z Sołą Oświęcim

Biało-niebiescy wciąż czekają na rywala, który przyjechałby do Kluczborka i rozegrał z nimi sparing w sobotę, 4 lutego. - Nie ma tematu gry kontrolnej z Sołą Oświęcim w tym terminie, choć serwis 90minut.pl zamieścił taką informację. Nie byłoby problemu pozyskania rywala testowego i wyjazdu poza Kluczbork, lecz drużyna będzie tuż po zakończeniu zgrupowania i sztab szkoleniowy ten mecz zamierza rozegrać na naszych obiektach - informuje Piotr Dachowski.

Rzeczywiście, w anonsowanej przez nas zakładce przygotowań pierwszoligowców do wiosennej rundy rewanżowej widnieje taki zapis. - Przy okazji serdecznie zapraszam na Sportową. Gwarantujemy jak najlepsze warunki odbycia tej gry kontrolnej. Wystarczy skontaktować się z klubem i uzgodnić warunki - ponawia anons kierownik drużyny. Dodajmy, że w grę wchodziłyby godziny przedpołudniowe bądź wczesnopopołudniowe.

Fot. własne / www.mkskuczbork.pl