Piotr Kwaśniewski: Bardzo chciałem znów zagrać w Kluczborku

Mecz reprezentacji U-20 Polska – Portugalia przeszedł już do historii. Biało-czerwoni po stojącym na wysokim poziomie widowisku przegrali 1:2. Pełne 90 minut rozegrał w naszych barwach Piotr Kwaśniewski, były zawodnik MKS-u Kluczbork (obecnie Wigry Suwałki). Oto, co powiedział schodząc do szatni.

– Cieszę się, że wróciłem do Kluczborka, choćby tylko na to jedno spotkanie. Jak usłyszałem, gdzie odbędzie się ten mecz, to za cel postanowiłem sobie w nim wystąpić. Chciałem bardzo zagrać od początku i to mi się udało. Cieszę się, że zagrałem na tym stadionie i przed tą publicznością. Nigdy jednak nie była ona tak liczna. OZPN i Kluczbork naprawdę mega zorganizowali to spotkanie, a dodatkowa trybuna umożliwiła przyjście jeszcze większej liczbie kibiców. Bilety rozeszły się w parę dni, każdy chciał obejrzeć to spotkanie i stadion był wypełniony do ostatniego miejsca. W takiej atmosferze naprawdę fajnie się grało. Dzięki temu było mega widowisko, chociaż końcowy rezultat nie jest satysfakcjonujący. Przed meczem nie musiałem tutaj chodzić i sprawdzać stan murawy, gdyż doskonale jeszcze wszystko pamiętam. Pewnych rzeczy się nie zapomina, więc wiedziałem wszystko o tajnikach tego obiektu, co było mi potrzebne do grania.

fot. Mirosław Szozda /piłkaopolska.pl, źródło: pilkaopolska.pl