Posparingowy raport o stanie zdrowia

Podczas ostatniego sparingu z Rozwojem Katowice, w kadrze naszego pierwszoligowca zabrakło czterech zawodników. Trzech z nich odczuwało jeszcze skutki czwartkowego starcia z KKS-em 1925 Kalisz.

Wojciech Kaczmarek pauzował z powodu kontuzji prawego łokcia, z którego w efekcie ściągany być musiał nadmiar płynu. Tomasz Swędrowski z kolei poobijał sobie mięsień czworogłowy uda, natomiast Maciej Kowalczyk uskarżał się na ból pleców.

Czwartym nieobecnym był Patryk Gondek, którego na początku tygodnia dopadł wirus grypy i został w domu, stąd jego absencja w dwóch ostatnich meczach kontrolnych. Z naszym pomocnikiem jest już jednak wszystko w porządku i jak nas poinformował, pakuje się i przybywa na wtorkową zbiórkę naszej drużyny. 

Zdjęcie. "Gondi" szykować się już może na sobotni sprawdzian z Odrą Opole.

Fot. własne / www.mkskluczbork.pl