Pracowity wtorek przy Sportowej

Biało-niebiescy rozpoczęli przygotowania do ostatniej tej zimy gry kontrolnej. Sparing z Odrą Opole odbędzie się już w najbliższą sobotę i zakończy zimowy okres przygotowawczy naszego zespołu. 

Po dwóch dniach wolnego nasza kadra wznowiła zajęcia treningowe. Trener Tomasz Asensky zaordynował na wtorek od razu dwa treningi. Pierwszy, przedpołudniowy, odbył się na siłowni. Po obiedzie miała miejsce analiza ostatniego występu przeciwko Rozwojowi Katowice oraz tzw. analiza specjalna w małych grach.

Na zbiórce stawił się komplet zawodników, także tych, których w sobotę przy Sportowej nie było. Jedynie Tomasz Swędrowski poddał się rehabilitacji i w zajęciach udziału nie brał, lecz już w środę dołączy do kolegów. Maciej Kowalczyk z kolei trenował indywidualnie, gdyż dalej uskarża się lekki na ból pleców. W normalnym mikro-cyklu jest już Patryk Gondek oraz bramkarz Wojciech Kaczmarek. 

Zabrakło za to sprawdzanego w sobotę Roberta Menzla. Środkowy obrońca Podbeskidzia Bielsko-Biała, który dogadał się już wcześniej z władzami MKS-u, zrezygnował ostatecznie z występów w naszym klubie, o czym poinformował w poniedziałek stosownym sms-em.

Fot. własne / www.mkskluczbork.pl