Tomasz Kulawik: Na drugą połowę zostaliśmy w szatni

Trener Tomasz Kulawik nie miał pretensji do swoich zawodników, ale tylko o pierwszą odsłonę starcia z Błękitnymi Stargard. Mówił o tym na pomeczowym spotkaniu z przedstawicielami mediów. – Jeśli wychodzimy na mecz, to z takim nastawieniem, żeby być zorganizowanym przez pełne 90 minut. Tymczasem pierwsze 45 minut gramy dobry futbol, kontrolujemy grę, mamy nawet sytuacje, których niestety nie wykorzystujemy, a na drugą połowę "zostaliśmy w szatni". To my tak naprawdę nakręcaliśmy przeciwnika, który odnosił korzyści po naszych absurdalnych wręcz błędach i niewymuszonych stratach piłki. Właśnie jeden z takich błędów dał mu wygraną. Rywal zwyciężył nie dlatego, że dobrze rozegrał piłkę, ale głównie przez to, że to my w tej części gry w nią nie graliśmy.

fot. /mkskluczbork.pl