Transfery i sparingi - zima 2017

Pierwszoligowcy wznawiają zajęcia treningowe. Nie próżnują także klubowi działacze, którzy do końca lutego br. mają czas na zakontraktowanie nowych zawodników. Lada dzień zespoły zaplecza ekstraklasy rozpoczną serię meczów kontrolnych.  

Wszystkie te wydarzenia można na bieżąco monitorować w piłkarskim serwisie 90minut.pl. Redakcja portalu wzorem ubiegłego roku na swojej stronie przygotowała specjalne zakładki: Transfery - I liga oraz Przygotowania I. Jak można się domyślać pierwsza pokazywać będzie ruchy kadrowe w poszczególnych klubach, druga raportować będzie przebieg meczów sparingowych. 

Przypomnijmy, że 1 liga swoje rozgrywki wznowi 25 lutego, a na pierwszy ogień pójdzie zaległy mecz 19 kolejki Miedź  Legnica - MKS Kluczbork.

Fot. własne / www.mkskluczbork.pl