Dobre występy w Praszce i Namysłowie

Drużyna rocznika 2006 zajęła czwarte miejsce w turnieju o nazwie "Szukamy talentów z Dylongiem", który odbył się w Hali Kotwica, w Praszce. W imprezie wzięło udział osiem zespołów podzielonych na dwie grupy.

Podopieczni tenera Adama Michalewskiego wygrali swoją drabinkę, a walkę o półfinał i miejsce na podium przegrali dopiero rzutami karnymi (OKS Olesno 4:4, reg. 0:0; MKS Wołczyn 4:5 reg 1:1).

-  Za każdym razem brakowało bardzo niewiele, po prostu nie dopisało nam szczęście. Dodam, że w regulaminowym czasie nie przegraliśmy żadnego spotkania! Co ciekawe, jako jedyni wygraliśmy z późniejszym triumfatorem całego turnieju drużyną Masters Brzeg! - chwalił swoją ekipę pan Adam. 

MKS: Kamil Gąszczak, Paweł Dreczka, Jakub Mokrzycki, Jakub Forma, Jakub Baj, Adrian Czaja, Adrian Pacholak, Kewin Król, Piotr Jurczak.

Więcej: https://www.facebook.com/mkskluczbork2006/?fref=ts

Zdjęcia 

Jeszcze lepiej zaprezentował się zespół złożony z wychowanków rocznika 2004/2005. Drużyna Tadeusza Bieńka rywalizowała na parkiecie hali w Namysłowie, a organizatorem turnieju był miejscowy NKS Start. W zmaganiach uczestniczyło sześć zespołów. 

Nasi chłopcy przegrali tylko jedno spotkanie, z późniejszym zwycięzcą imprezy Piastem Gorzów Śląski 2:3 i sklasyfikowani zostali na miejscu drugim.

MKS: Jakub Iwanicki, Olivier Barut, Sebastian Drapierwski, Paweł Jabłoński, Oskar Magdziarek, Bartosz Fojar, Samuele Balzano, Bartosz Fojtar, Dawid Orzeszyna, Bartosz Nakonieczny.

Fot. Andrzej Szatan; własne / www.mkskluczbork.pl