MKS Kluczbork wygrał Hydrokom Cup 2017

MKS Kluczbork nie był zbyt gościnny jeśli chodzi o rozstrzygnięcia halowego turnieju młodzików, który odbył się w ostatnią niedzielę w hali OSiR Kampusu Stobrawa.

Gospodarze cyklicznej już imprezy, która grana jest pod hasłem Hydrokom Cup (to od nazwy firmy jednego ze sponsorów naszego klubu) na parkiet posłali dwie drużyny - "Białych" i "Niebieskich".

Pierwsza z nich całą rywalizację przeszła bez porażki i zasłużenie sięgnęła po złote medale. Drugi zespół zajął ostatecznie 6. miejsce. Oprócz wyniku sportowego, należy podkreślić perfekcyjną organizację całego turnieju.

- Było to dla nas ogromne wyzwanie logistyczne. Pozytywne opinie, jakie usłyszeliśmy od naszych gości, tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że obraliśmy właściwą drogę w przygotowaniach do tych rozgrywek. Nie byłoby to oczywiście możliwe bez wsparcia partnera tytularnego, czyli spółki Hydrokom Kluczbork, sponsorów oraz wielkiemu zaangażowaniu rodziców - cieszył się trener Tomasz Chatkiewicz.

Zawody nie doszłyby do skutku bez zaangażowania i pomocy organizacyjnej podmiotów, którymi były: Starostwo Powiatowe w Kluczborku, Kancelaria Komornicza Maciej Kaczmarzyk, Football Factory Krzysztof Zalcman, Zakład Produkcyjno Usługowy JAL Kępa k/Opola, a także Bar "Miś" Kluczbork.

MKS "Biali": Śmiałek, Kościelny, Grzelak, Brząkała, Kukla, Czysty, Zachariasiewicz, Szydlik, Begar. 

Po wszystkie wyniki i szczegóły rywalizacji odsyłamy do facebook-owej strony rocznika 2004: https://www.facebook.com/mkskluczbork2004/?fref=ts.

Organizatorom w imieniu zarządu klubu serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!