Orliki w Chocianowicach bawiły się piłką

Dwie drużyny rocznika 2006 wzięły udział w turnieju z cyklu "Bawi Nas Piłka", który odbył się w ostatni weekend w Chocianowicach. - W zespole widać było sporo zaangażowania, wielką ochotę do gry, jej dobrą organizację oraz umiejętność konstruowania akcji zespołowych. Jedyne na co mogę narzekać, to w sumie mało minut spędzonych na parkiecie - tak występ swoich podopiecznych zrecenzował trener Adam Michalewski.

Rywalizacja prowadzona była systemem "każdy z każdym", drużyny występowały w zestawieniu 1+4, a czas meczu w pierwszej grupie wynosił 12 minut, w grupie drugiej 10 minut. MKS Kluczbork okazał się najlepszy zarówno w grupie "A", jak i w grupie "B", kończąc imprezę bez porażki.

Co ciekawe, nasi zawodnicy po raz pierwszy zaprezentowali się w nowych strojach, które ufundowało im przedsiębiorstwo pana Mariusza Formy - Formax z Kluczborka, a za które nasi wychowankowie i sztab szkoleniowy serdecznie dziękują!

MKS I: Kamil Gąszczak, Paweł Dreczka, Jakub Mokrzycki, Kewin Król, Adrian Pacholak, Jakub Forma, Jakub Baj.

MKS II: Karol Słoński, Miłosz Wiecha, Alexander Maruska, Piotr Jurczak, Paweł Kromp, Adrian Czaja, Kacper Banduch, Fabian Babiak.

Szczegóły: https://www.facebook.com/mkskluczbork2006/photos/pcb.1841587432789426/1841586369456199/?type=3&theater.