Trampkarze zagrają w lidze makroregionalnej

Już w najbliższy piątek, o godzinie 20.00, na płycie głównej Stadionu Miejskiego, swój ostatni mecz w sezonie zagrają trampkarze. Przeciwnikiem podopiecznych Piotra Matkowskiego będzie drużyna lidera - MKS-u MOSiR Opole. Spotkanie będzie miało charakter wyłącznie prestiżowy, ponieważ nasi zawodnicy już wcześniej zapewnili sobie udział w lidze makroregionalnej i będą jedynym młodzieżowym zespołem MKS-u, który zdołał wspiąć się na ten szczebel rozgrywek.

- Chłopcy przez cały sezon grali wzorowo. Tracili bardzo mało bramek przy okazji kreując grę ofensywną. W każdym meczu stwarzaliśmy bardzo dużo sytuacji podbramkowych, lecz szwankowała skuteczność -  pierwsze 4 mecze w rundzie jesiennej zremisowaliśmy - i to chyba jedyny mankament naszej gry. Widać, że moi zawodnicy zrobili bardzo duże postępy taktyczne i techniczne. Nasza najmocniejszą stroną był dobra gra w destrukcji całym zespołem, po stracie piłki. Siłą drużyny jest także monolit oraz atmosfera. Nie chcę nikogo wyróżniać indywidualnie. Powiem tylko, że najlepszymi strzelcami drużyny zostali Miłosz Paradowski Miłosz oraz Bartek Przemka Przemka i Kuba Witek. Pierwszy zdobył 8, daj pozostali po 7 goli - podsumowuje występy swych wychowanków ich szkoleniowiec.

W tak zwanym międzyczasie Piotr Matkowski pomyślnie przeszedł szkolenie i pozyskał uprawnienia trenerskie UEFA A. Trenerowi oraz jego zgranej ekipie serdecznie gratulujemy i czekamy na doniesienia z meczów z rówieśnikami z województw dolnośląskiego, śląskiego i lubuskiego!

Wyniki

Tabela OLT

fot. (Elżbieta Pelc / http://mkskluczbork.pl/)