Trzej juniorzy wytypowani do gry w Nice 1 Lidze

Zarząd klubu w porozumieniu ze sztabem szkoleniowym "wciągnął" w szeregi naszego pierwszoligowca trzech juniorów. Jeśli proces rejestracji zawodników w systemie PZPN-u przebiegnie pomyślnie, trener Tomasz Asensky już od najbliższego meczu z Górnikiem Zabrze skorzystać będzie mógł z usług: bramkarza Konrada Grycana, obrońcy Miłosza Michalewskiego oraz rozgrywającego Kamila Nykiela.

- Tytan pracy, sumienny i solidny chłopak - tak o pierwszym z nich mówi trener juniorów starszych Dariusz Surmiński. - Miłosz to typowy tak zwany "walczak", bardzo szybki, dominujący cechami wolicjonalnymi. Z kolei Kamil ma cechy prawdziwego "playmakera", to prawdziwy talent do grania w piłkę - uzupełnia notki swoich podopiecznych.

Wszyscy trzej zawodnicy są "rodowitymi" wychowankami MKS-u Kluczbork. Przypomnijmy, że jedynym przedstawicielem "Starszaków" w pierwszoligowej kadrze biało-niebieskich jest pomocnik Jakub Skoczylas. 

Każdemu z osobna życzymy jak najszybszego debiutu w szeregach pierwszej drużyny, oczywiście w oficjalnym meczu o ligowe punkty!

Zdjęcie: Kto wie, czy Kamil Nykiel nie będzie grał nam pierwszych skrzypiec w nowym sezonie?

fot. mat. klubowe / www.mkskluczbork.pl