Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
0:1
ŁTS Łabędy
Rymer Rybnik
2:2
Jedność 32 Przyszowice
Dąb Gaszowice
3:2
ROW II 1964 Rybnik
Czarni Pyskowice
0:4
Unia Książenice
KS 94 Rachowice
1:3
Zameczek Czernica
Drama Zbrosławice
10:2
Młodość Rudno
LKS 1908 Nędza
4:2
Naprzód Rydułtowy 2008
LKS Buk Rudy
1:2
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:0
Młodość Rudno
ROW II 1964 Rybnik
7:1
Czarni Pyskowice
ŁTS Łabędy
0:3
Dąb Gaszowice
Jedność 32 Przyszowice
3:2
LKS 1908 Nędza
Drama Zbrosławice
1:2
Unia Książenice
LKS Buk Rudy
3:0
KS 94 Rachowice
Naprzód Rydułtowy 2008
4:2
Sokół Łany Wielkie
Zameczek Czernica
4:1
Rymer Rybnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
1:3
Unia Książenice
Sokół Łany Wielkie
2:5
Jedność 32 Przyszowice
Rymer Rybnik
2:2
LKS Buk Rudy
Dąb Gaszowice
6:2
Naprzód Rydułtowy 2008
Czarni Pyskowice
0:2
ŁTS Łabędy
KS 94 Rachowice
3:0
Przyszłość Ciochowice
Drama Zbrosławice
8:1
ROW II 1964 Rybnik
LKS 1908 Nędza
1:4
Zameczek Czernica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
0:0
Unia Książenice
ROW II 1964 Rybnik
8:0
Młodość Rudno
ŁTS Łabędy
1:1
Drama Zbrosławice
KS 94 Rachowice
2:1
Rymer Rybnik
Jedność 32 Przyszowice
4:6
Dąb Gaszowice
LKS Buk Rudy
1:2
LKS 1908 Nędza
Naprzód Rydułtowy 2008
2:1
Czarni Pyskowice
Zameczek Czernica
7:5
Sokół Łany Wielkie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW II 1964 Rybnik
2:3
Unia Książenice
Sokół Łany Wielkie
3:4
LKS Buk Rudy
Rymer Rybnik
4:1
Przyszłość Ciochowice
Dąb Gaszowice
4:1
Zameczek Czernica
Czarni Pyskowice
1:6
Jedność 32 Przyszowice
ŁTS Łabędy
2:2
Młodość Rudno
Drama Zbrosławice
3:1
Naprzód Rydułtowy 2008
LKS 1908 Nędza
2:4
KS 94 Rachowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
0:10
ROW II 1964 Rybnik
Rymer Rybnik
1:1
LKS 1908 Nędza
ŁTS Łabędy
2:2
Unia Książenice
KS 94 Rachowice
0:3
Sokół Łany Wielkie
Jedność 32 Przyszowice
1:1
Drama Zbrosławice
LKS Buk Rudy
0:5
Dąb Gaszowice
Naprzód Rydułtowy 2008
6:0
Młodość Rudno
Zameczek Czernica
4:2
Czarni Pyskowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
1:4
Jedność 32 Przyszowice
Sokół Łany Wielkie
0:2
Rymer Rybnik
ROW II 1964 Rybnik
1:1
ŁTS Łabędy
Dąb Gaszowice
3:0
KS 94 Rachowice
Czarni Pyskowice
0:1
LKS Buk Rudy
Unia Książenice
0:3
Naprzód Rydułtowy 2008
Drama Zbrosławice
2:0
Zameczek Czernica
LKS 1908 Nędza
3:1
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
2:2
ŁTS Łabędy
Rymer Rybnik
0:3
Dąb Gaszowice
KS 94 Rachowice
2:2
Czarni Pyskowice
Jedność 32 Przyszowice
5:1
Unia Książenice
LKS 1908 Nędza
2:3
Sokół Łany Wielkie
LKS Buk Rudy
1:1
Drama Zbrosławice
Naprzód Rydułtowy 2008
3:2
ROW II 1964 Rybnik
Zameczek Czernica
7:2
Młodość Rudno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
1:2
LKS Buk Rudy
Sokół Łany Wielkie
4:1
Przyszłość Ciochowice
ROW II 1964 Rybnik
0:1
Jedność 32 Przyszowice
Dąb Gaszowice
6:2
LKS 1908 Nędza
Czarni Pyskowice
2:1
Rymer Rybnik
ŁTS Łabędy
1:1
Naprzód Rydułtowy 2008
Unia Książenice
1:5
Zameczek Czernica
Drama Zbrosławice
2:3
KS 94 Rachowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:2
Naprzód Rydułtowy 2008
Sokół Łany Wielkie
1:2
Dąb Gaszowice
Rymer Rybnik
3:2
Drama Zbrosławice
KS 94 Rachowice
2:0
Młodość Rudno
Jedność 32 Przyszowice
7:0
ŁTS Łabędy
LKS 1908 Nędza
3:3
Czarni Pyskowice
LKS Buk Rudy
0:1
Unia Książenice
Zameczek Czernica
0:3
ROW II 1964 Rybnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
2:1
Rymer Rybnik
ROW II 1964 Rybnik
6:1
LKS Buk Rudy
Dąb Gaszowice
4:3
Przyszłość Ciochowice
Czarni Pyskowice
0:1
Sokół Łany Wielkie
ŁTS Łabędy
3:2
Zameczek Czernica
Unia Książenice
0:2
KS 94 Rachowice
Drama Zbrosławice
4:2
LKS 1908 Nędza
Naprzód Rydułtowy 2008
5:1
Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:1
Jedność 32 Przyszowice
Sokół Łany Wielkie
2:1
Drama Zbrosławice
Rymer Rybnik
2:2
Unia Książenice
Dąb Gaszowice
5:0
Czarni Pyskowice
KS 94 Rachowice
3:3
ROW II 1964 Rybnik
LKS 1908 Nędza
7:0
Młodość Rudno
LKS Buk Rudy
0:3
ŁTS Łabędy
Zameczek Czernica
3:2
Naprzód Rydułtowy 2008
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
2:4
Sokół Łany Wielkie
ROW II 1964 Rybnik
3:0
Rymer Rybnik
Czarni Pyskowice
1:2
Przyszłość Ciochowice
ŁTS Łabędy
2:0
KS 94 Rachowice
Unia Książenice
3:2
LKS 1908 Nędza
Jedność 32 Przyszowice
0:0
Zameczek Czernica
Drama Zbrosławice
2:2
Dąb Gaszowice
Naprzód Rydułtowy 2008
1:0
LKS Buk Rudy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
6:3
Zameczek Czernica
Rymer Rybnik
2:0
ŁTS Łabędy
Dąb Gaszowice
5:0
Młodość Rudno
Czarni Pyskowice
2:0
Drama Zbrosławice
KS 94 Rachowice
4:1
Naprzód Rydułtowy 2008
Unia Książenice
5:0
Sokół Łany Wielkie
LKS 1908 Nędza
3:1
ROW II 1964 Rybnik
LKS Buk Rudy
0:3
Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
0:3
Czarni Pyskowice
ROW II 1964 Rybnik
2:0
Sokół Łany Wielkie
ŁTS Łabędy
0:1
LKS 1908 Nędza
Unia Książenice
0:5
Dąb Gaszowice
Jedność 32 Przyszowice
5:1
KS 94 Rachowice
Drama Zbrosławice
2:1
Przyszłość Ciochowice
Naprzód Rydułtowy 2008
2:2
Rymer Rybnik
Zameczek Czernica
10:2
LKS Buk Rudy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:0
LKS Buk Rudy
Młodość Rudno
1:5
Drama Zbrosławice
ROW II 1964 Rybnik
3:1
Dąb Gaszowice
ŁTS Łabędy
0:0
Sokół Łany Wielkie
Jedność 32 Przyszowice
9:2
Rymer Rybnik
Naprzód Rydułtowy 2008
1:2
LKS 1908 Nędza
Zameczek Czernica
0:0
KS 94 Rachowice
Unia Książenice
2:0
Czarni Pyskowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
1:3
Przyszłość Ciochowice
Sokół Łany Wielkie
0:4
Naprzód Rydułtowy 2008
Rymer Rybnik
3:2
Zameczek Czernica
Dąb Gaszowice
4:0
ŁTS Łabędy
KS 94 Rachowice
2:1
LKS Buk Rudy
Unia Książenice
1:1
Drama Zbrosławice
LKS 1908 Nędza
1:1
Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice
1:4
ROW II 1964 Rybnik
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW II 1964 Rybnik
3:1
Drama Zbrosławice
Przyszłość Ciochowice
3:2
KS 94 Rachowice
ŁTS Łabędy
0:0
Czarni Pyskowice
Unia Książenice
6:0
Młodość Rudno
Jedność 32 Przyszowice
5:0
Sokół Łany Wielkie
LKS Buk Rudy
1:2
Rymer Rybnik
Naprzód Rydułtowy 2008
2:0
Dąb Gaszowice
Zameczek Czernica
1:6
LKS 1908 Nędza
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
0:2
ROW II 1964 Rybnik
Sokół Łany Wielkie
0:1
Zameczek Czernica
Rymer Rybnik
2:1
KS 94 Rachowice
Dąb Gaszowice
2:3
Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice
2:0
Naprzód Rydułtowy 2008
Unia Książenice
4:2
Przyszłość Ciochowice
Drama Zbrosławice
2:1
ŁTS Łabędy
LKS 1908 Nędza
6:0
LKS Buk Rudy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
2:3
Rymer Rybnik
Młodość Rudno
0:7
ŁTS Łabędy
KS 94 Rachowice
1:4
LKS 1908 Nędza
Unia Książenice
5:4
ROW II 1964 Rybnik
LKS Buk Rudy
2:1
Sokół Łany Wielkie
Naprzód Rydułtowy 2008
0:1
Drama Zbrosławice
Zameczek Czernica
1:4
Dąb Gaszowice
Jedność 32 Przyszowice
4:1
Czarni Pyskowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
1:2
Naprzód Rydułtowy 2008
Sokół Łany Wielkie
1:2
KS 94 Rachowice
ROW II 1964 Rybnik
2:4
Przyszłość Ciochowice
Dąb Gaszowice
7:1
LKS Buk Rudy
Unia Książenice
0:1
ŁTS Łabędy
Drama Zbrosławice
2:1
Jedność 32 Przyszowice
LKS 1908 Nędza
3:0
Rymer Rybnik
Czarni Pyskowice
4:1
Zameczek Czernica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
2:0
LKS 1908 Nędza
Rymer Rybnik
3:3
Sokół Łany Wielkie
ŁTS Łabędy
3:0
ROW II 1964 Rybnik
KS 94 Rachowice
0:2
Dąb Gaszowice
Jedność 32 Przyszowice
3:0
Młodość Rudno
Naprzód Rydułtowy 2008
0:0
Unia Książenice
Zameczek Czernica
5:2
Drama Zbrosławice
LKS Buk Rudy
1:3
Czarni Pyskowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
3:3
Zameczek Czernica
Sokół Łany Wielkie
0:6
LKS 1908 Nędza
ROW II 1964 Rybnik
2:2
Naprzód Rydułtowy 2008
Dąb Gaszowice
4:1
Rymer Rybnik
ŁTS Łabędy
0:1
Przyszłość Ciochowice
Unia Książenice
1:2
Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice
1:3
KS 94 Rachowice
Drama Zbrosławice
4:1
LKS Buk Rudy
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:0
Sokół Łany Wielkie
Rymer Rybnik
0:0
Czarni Pyskowice
KS 94 Rachowice
2:5
Drama Zbrosławice
Jedność 32 Przyszowice
2:0
ROW II 1964 Rybnik
LKS 1908 Nędza
4:2
Dąb Gaszowice
LKS Buk Rudy
3:2
Młodość Rudno
Naprzód Rydułtowy 2008
2:0
ŁTS Łabędy
Zameczek Czernica
2:2
Unia Książenice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Zbrosławice
5:1
Rymer Rybnik
Młodość Rudno
2:2
KS 94 Rachowice
ROW II 1964 Rybnik
0:2
Zameczek Czernica
Dąb Gaszowice
2:2
Sokół Łany Wielkie
Czarni Pyskowice
1:1
LKS 1908 Nędza
ŁTS Łabędy
1:1
Jedność 32 Przyszowice
Unia Książenice
1:2
LKS Buk Rudy
Naprzód Rydułtowy 2008
3:1
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
2:2
Dąb Gaszowice
Sokół Łany Wielkie
1:4
Czarni Pyskowice
Rymer Rybnik
2:0
Młodość Rudno
KS 94 Rachowice
4:1
Unia Książenice
Jedność 32 Przyszowice
4:2
Naprzód Rydułtowy 2008
LKS 1908 Nędza
2:3
Drama Zbrosławice
LKS Buk Rudy
3:0
ROW II 1964 Rybnik
Zameczek Czernica
3:3
ŁTS Łabędy
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
2:5
LKS 1908 Nędza
ROW II 1964 Rybnik
7:1
KS 94 Rachowice
Czarni Pyskowice
2:6
Dąb Gaszowice
ŁTS Łabędy
0:1
LKS Buk Rudy
Unia Książenice
3:0
Rymer Rybnik
Jedność 32 Przyszowice
4:3
Przyszłość Ciochowice
Drama Zbrosławice
7:2
Sokół Łany Wielkie
Naprzód Rydułtowy 2008
2:0
Zameczek Czernica
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
3:2
Czarni Pyskowice
Sokół Łany Wielkie
7:1
Młodość Rudno
Rymer Rybnik
2:1
ROW II 1964 Rybnik
Dąb Gaszowice
0:1
Drama Zbrosławice
KS 94 Rachowice
1:1
ŁTS Łabędy
LKS 1908 Nędza
1:1
Unia Książenice
LKS Buk Rudy
1:1
Naprzód Rydułtowy 2008
Zameczek Czernica
0:2
Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
1:8
Dąb Gaszowice
Sokół Łany Wielkie
1:2
Unia Książenice
ROW II 1964 Rybnik
0:7
LKS 1908 Nędza
ŁTS Łabędy
4:0
Rymer Rybnik
Jedność 32 Przyszowice
4:0
LKS Buk Rudy
Drama Zbrosławice
4:4
Czarni Pyskowice
Naprzód Rydułtowy 2008
1:1
KS 94 Rachowice
Zameczek Czernica
3:5
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:0
Drama Zbrosławice
Sokół Łany Wielkie
3:1
ROW II 1964 Rybnik
Rymer Rybnik
1:3
Naprzód Rydułtowy 2008
Dąb Gaszowice
4:1
Unia Książenice
KS 94 Rachowice
3:1
Jedność 32 Przyszowice
LKS 1908 Nędza
3:0
ŁTS Łabędy
LKS Buk Rudy
5:2
Zameczek Czernica
Czarni Pyskowice
4:3
Młodość Rudno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij