Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
0:2
GKS Bełchatów
Widok Skierniewice
1:1
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łódź
2:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS SMS Łódź
2:0
GKS Ksawerów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
1:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS Bełchatów
1:8
UKS SMS Łódź
Widok Skierniewice
3:6
Warta Sieradz
GKS Ksawerów
5:0
ŁKS Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
5:2
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
UKS SMS Łódź
3:0
Widok Skierniewice
ŁKS Łódź
1:2
GKS Bełchatów
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:2
GKS Ksawerów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
2:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Widok Skierniewice
1:4
ŁKS Łódź
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
0:8
GKS Ksawerów
Warta Sieradz
1:6
UKS SMS Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
5:0
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
GKS Ksawerów
1:1
GKS Bełchatów
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:3
Widok Skierniewice
ŁKS Łódź
0:2
Warta Sieradz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
5:0
ŁKS Łódź
Warta Sieradz
2:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
1:0
GKS Bełchatów
Widok Skierniewice
0:2
GKS Ksawerów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
3:0
Warta Sieradz
GKS Bełchatów
5:1
Widok Skierniewice
ŁKS Łódź
0:1
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:2
UKS SMS Łódź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
0:2
UKS SMS Łódź
GKS Bełchatów
2:2
Warta Sieradz
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:4
ŁKS Łódź
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
3:2
Widok Skierniewice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
2:2
GKS Bełchatów
Warta Sieradz
2:0
Widok Skierniewice
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:2
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łódź
0:1
GKS Ksawerów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
1:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS Bełchatów
1:3
ŁKS Łódź
Widok Skierniewice
1:7
UKS SMS Łódź
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
1:3
Warta Sieradz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
7:2
Warta Sieradz
GKS Ksawerów
2:2
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łódź
3:3
Widok Skierniewice
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:4
GKS Bełchatów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
0:0
GKS Ksawerów
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
1:2
UKS SMS Łódź
Warta Sieradz
4:5
ŁKS Łódź
Widok Skierniewice
4:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
0:2
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łódź
2:0
UKS SMS Łódź
GKS Ksawerów
4:2
Widok Skierniewice
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:1
Warta Sieradz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
7:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Warta Sieradz
1:1
GKS Ksawerów
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
0:3
ŁKS Łódź
Widok Skierniewice
1:5
GKS Bełchatów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij