Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
1:0
GKS Ksawerów
Warta Sieradz
3:1
Ceramika Opoczno
ŁKS Łódź
0:3
GKS Bełchatów
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:0
AKS SMS Łódź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
0:2
AKS SMS Łódź
UKS SMS Łódź
5:0
Warta Sieradz
GKS Bełchatów
4:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Ceramika Opoczno
4:0
ŁKS Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:2
Ceramika Opoczno
Warta Sieradz
1:2
GKS Ksawerów
AKS SMS Łódź
0:0
GKS Bełchatów
ŁKS Łódź
0:7
UKS SMS Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
9:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS Ksawerów
1:2
GKS Bełchatów
Warta Sieradz
2:3
ŁKS Łódź
Ceramika Opoczno
0:3
AKS SMS Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:2
Warta Sieradz
AKS SMS Łódź
1:1
UKS SMS Łódź
GKS Bełchatów
7:0
Ceramika Opoczno
ŁKS Łódź
4:4
GKS Ksawerów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
8:1
GKS Bełchatów
GKS Ksawerów
2:1
Ceramika Opoczno
ŁKS Łódź
2:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
AKS SMS Łódź
3:1
Warta Sieradz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
2:1
Warta Sieradz
AKS SMS Łódź
3:0
ŁKS Łódź
Ceramika Opoczno
2:2
UKS SMS Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:1
GKS Ksawerów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
3:5
UKS SMS Łódź
GKS Bełchatów
2:1
ŁKS Łódź
AKS SMS Łódź
1:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Ceramika Opoczno
6:2
Warta Sieradz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:3
GKS Bełchatów
AKS SMS Łódź
1:0
GKS Ksawerów
Warta Sieradz
0:6
UKS SMS Łódź
ŁKS Łódź
3:1
Ceramika Opoczno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
2:0
ŁKS Łódź
GKS Ksawerów
3:1
Warta Sieradz
Ceramika Opoczno
1:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS Bełchatów
4:2
AKS SMS Łódź
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
2:0
GKS Ksawerów
ŁKS Łódź
2:1
Warta Sieradz
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:3
UKS SMS Łódź
AKS SMS Łódź
1:1
Ceramika Opoczno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
1:2
ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź
3:0
AKS SMS Łódź
Warta Sieradz
0:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Ceramika Opoczno
1:2
GKS Bełchatów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:0
ŁKS Łódź
AKS SMS Łódź
1:1
Warta Sieradz
Ceramika Opoczno
0:2
GKS Ksawerów
GKS Bełchatów
0:3
UKS SMS Łódź
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
1:2
Ceramika Opoczno
GKS Ksawerów
6:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Warta Sieradz
3:1
GKS Bełchatów
ŁKS Łódź
1:0
AKS SMS Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij