Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak Radom
4:0
Zwar Warszawa
Olimpia Warszawa
2:4
Wilga Garwolin
SEMP II Ursynów
0:1
Błonianka Błonie
MUKS Kosa Konstancin
1:2
Unia Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
2:2
MUKS Kosa Konstancin
Olimpia Warszawa
0:1
SEMP II Ursynów
Zwar Warszawa
0:1
Unia Warszawa
Błonianka Błonie
0:1
Radomiak Radom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kosa Konstancin
4:3
Zwar Warszawa
Unia Warszawa
1:1
Błonianka Błonie
Radomiak Radom
0:1
Olimpia Warszawa
SEMP II Ursynów
3:1
Wilga Garwolin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
4:3
Zwar Warszawa
Olimpia Warszawa
1:5
Unia Warszawa
SEMP II Ursynów
3:0
Radomiak Radom
Błonianka Błonie
0:0
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kosa Konstancin
8:0
Olimpia Warszawa
Zwar Warszawa
4:1
Błonianka Błonie
Radomiak Radom
3:1
Wilga Garwolin
Unia Warszawa
0:3
SEMP II Ursynów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
1:3
Błonianka Błonie
Olimpia Warszawa
1:2
Zwar Warszawa
Radomiak Radom
0:0
Unia Warszawa
SEMP II Ursynów
2:4
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kosa Konstancin
5:1
Radomiak Radom
Unia Warszawa
0:1
Wilga Garwolin
Błonianka Błonie
3:0
Olimpia Warszawa
Zwar Warszawa
3:1
SEMP II Ursynów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwar Warszawa
3:1
Radomiak Radom
Wilga Garwolin
4:0
Olimpia Warszawa
Unia Warszawa
3:3
MUKS Kosa Konstancin
Błonianka Błonie
0:0
SEMP II Ursynów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kosa Konstancin
3:0
Wilga Garwolin
Unia Warszawa
1:1
Zwar Warszawa
Radomiak Radom
4:0
Błonianka Błonie
SEMP II Ursynów
4:1
Olimpia Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
5:1
SEMP II Ursynów
Zwar Warszawa
2:1
MUKS Kosa Konstancin
Olimpia Warszawa
1:0
Radomiak Radom
Błonianka Błonie
0:2
Unia Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kosa Konstancin
4:1
Błonianka Błonie
Radomiak Radom
0:1
SEMP II Ursynów
Zwar Warszawa
3:3
Wilga Garwolin
Unia Warszawa
6:0
Olimpia Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
1:3
MUKS Kosa Konstancin
SEMP II Ursynów
2:4
Unia Warszawa
Błonianka Błonie
3:1
Zwar Warszawa
Wilga Garwolin
2:1
Radomiak Radom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwar Warszawa
2:1
Olimpia Warszawa
Unia Warszawa
3:1
Radomiak Radom
Błonianka Błonie
2:1
Wilga Garwolin
MUKS Kosa Konstancin
1:1
SEMP II Ursynów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
0:1
Unia Warszawa
Olimpia Warszawa
1:0
Błonianka Błonie
Radomiak Radom
1:0
MUKS Kosa Konstancin
SEMP II Ursynów
2:4
Zwar Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij