Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
4:1
Hattrick Głuchołazy
Piast Strzelce Opolskie
5:0
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Śląsk Łubniany
0:1
Sparta Pogoń Prudnik
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:1
PLUKS Pomologia Prószków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
PLUKS Pomologia Prószków
2:0
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:2
MKS Kluczbork
Hattrick Głuchołazy
2:2
Śląsk Łubniany
Sparta Pogoń Prudnik
2:1
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
5:2
Hattrick Głuchołazy
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:2
Sparta Pogoń Prudnik
Śląsk Łubniany
0:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Kluczbork
1:2
PLUKS Pomologia Prószków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
4:1
Śląsk Łubniany
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:0
Piast Strzelce Opolskie
Hattrick Głuchołazy
6:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
PLUKS Pomologia Prószków
0:2
Sparta Pogoń Prudnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
3:3
MKS Kluczbork
LKS Atom Grądy-Goświonowice
4:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Sparta Pogoń Prudnik
0:2
Hattrick Głuchołazy
Śląsk Łubniany
0:4
PLUKS Pomologia Prószków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
0:0
LKS Atom Grądy-Goświonowice
PLUKS Pomologia Prószków
4:2
Hattrick Głuchołazy
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:0
Sparta Pogoń Prudnik
Śląsk Łubniany
0:4
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Hattrick Głuchołazy
0:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Piast Strzelce Opolskie
0:1
PLUKS Pomologia Prószków
LKS Atom Grądy-Goświonowice
3:2
Śląsk Łubniany
Sparta Pogoń Prudnik
0:7
MKS Kluczbork
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Hattrick Głuchołazy
3:0
MKS Kluczbork
PLUKS Pomologia Prószków
0:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:6
Piast Strzelce Opolskie
Sparta Pogoń Prudnik
2:3
Śląsk Łubniany
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
2:0
Sparta Pogoń Prudnik
MKS Kluczbork
2:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LKS Atom Grądy-Goświonowice
0:3
PLUKS Pomologia Prószków
Śląsk Łubniany
1:4
Hattrick Głuchołazy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Hattrick Głuchołazy
1:3
Piast Strzelce Opolskie
Chemik Kędzierzyn-Koźle
6:2
Śląsk Łubniany
Sparta Pogoń Prudnik
4:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
PLUKS Pomologia Prószków
1:4
MKS Kluczbork
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
2:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LKS Atom Grądy-Goświonowice
2:3
Hattrick Głuchołazy
Sparta Pogoń Prudnik
1:5
PLUKS Pomologia Prószków
Śląsk Łubniany
0:4
MKS Kluczbork
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
1:1
Piast Strzelce Opolskie
PLUKS Pomologia Prószków
2:0
Śląsk Łubniany
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:0
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Hattrick Głuchołazy
4:1
Sparta Pogoń Prudnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
5:1
Śląsk Łubniany
Hattrick Głuchołazy
1:10
PLUKS Pomologia Prószków
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:4
MKS Kluczbork
Sparta Pogoń Prudnik
0:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
2:0
Sparta Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie
0:5
PLUKS Pomologia Prószków
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:0
Hattrick Głuchołazy
Śląsk Łubniany
5:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij