Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:5
ROW II 1964 Rybnik
Tęcza Wielowieś
2:2
Jedność 32 Przyszowice
LKS Raszczyce
0:1
ŁTS Łabędy
Orzeł Mokre
3:2
Drama II Zbrosławice
Slavia Ruda Śląska
2:1
MKS Zaborze
KS 94 Rachowice
1:3
LKS 1908 Nędza
Unia Książenice
2:2
Naprzód Rydułtowy 2008
Silesia Lubomia
2:1
Rymer Rybnik
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama II Zbrosławice
2:4
Slavia Ruda Śląska
LKS 1908 Nędza
2:0
Przyszłość Ciochowice
MKS Zaborze
0:0
KS 94 Rachowice
ŁTS Łabędy
4:0
Tęcza Wielowieś
Unia Książenice
3:1
LKS Raszczyce
Naprzód Rydułtowy 2008
3:0
Rymer Rybnik
Jedność 32 Przyszowice
1:4
Orzeł Mokre
ROW II 1964 Rybnik
7:1
Silesia Lubomia
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
4:0
Jedność 32 Przyszowice
Rymer Rybnik
4:0
ROW II 1964 Rybnik
KS 94 Rachowice
1:5
Drama II Zbrosławice
LKS Raszczyce
2:6
Naprzód Rydułtowy 2008
Przyszłość Ciochowice
6:1
MKS Zaborze
Orzeł Mokre
3:1
ŁTS Łabędy
Tęcza Wielowieś
0:2
Unia Książenice
Silesia Lubomia
0:4
LKS 1908 Nędza
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁTS Łabędy
0:2
Slavia Ruda Śląska
LKS Raszczyce
2:1
Tęcza Wielowieś
Drama II Zbrosławice
7:2
Przyszłość Ciochowice
Jedność 32 Przyszowice
5:2
KS 94 Rachowice
LKS 1908 Nędza
2:2
Rymer Rybnik
Naprzód Rydułtowy 2008
6:5
ROW II 1964 Rybnik
MKS Zaborze
0:2
Silesia Lubomia
Unia Książenice
4:2
Orzeł Mokre
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
4:2
Unia Książenice
Przyszłość Ciochowice
5:1
Jedność 32 Przyszowice
Rymer Rybnik
1:3
MKS Zaborze
Orzeł Mokre
6:1
LKS Raszczyce
KS 94 Rachowice
1:1
ŁTS Łabędy
ROW II 1964 Rybnik
2:1
LKS 1908 Nędza
Tęcza Wielowieś
5:2
Naprzód Rydułtowy 2008
Silesia Lubomia
1:8
Drama II Zbrosławice
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁTS Łabędy
1:2
Przyszłość Ciochowice
Jedność 32 Przyszowice
2:1
Silesia Lubomia
Naprzód Rydułtowy 2008
0:0
LKS 1908 Nędza
MKS Zaborze
1:1
ROW II 1964 Rybnik
Tęcza Wielowieś
0:3
Orzeł Mokre
LKS Raszczyce
0:1
Slavia Ruda Śląska
Unia Książenice
5:1
KS 94 Rachowice
Drama II Zbrosławice
2:1
Rymer Rybnik
Runda 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
5:0
Tęcza Wielowieś
Przyszłość Ciochowice
3:1
Unia Książenice
Rymer Rybnik
0:3
Jedność 32 Przyszowice
Orzeł Mokre
1:2
Naprzód Rydułtowy 2008
LKS 1908 Nędza
3:2
MKS Zaborze
KS 94 Rachowice
3:0
LKS Raszczyce
ROW II 1964 Rybnik
1:8
Drama II Zbrosławice
Silesia Lubomia
4:1
ŁTS Łabędy
Runda 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁTS Łabędy
4:1
Rymer Rybnik
Orzeł Mokre
0:3
Slavia Ruda Śląska
Tęcza Wielowieś
1:0
KS 94 Rachowice
LKS Raszczyce
1:5
Przyszłość Ciochowice
Unia Książenice
1:1
Silesia Lubomia
Drama II Zbrosławice
5:2
LKS 1908 Nędza
Jedność 32 Przyszowice
2:1
ROW II 1964 Rybnik
Naprzód Rydułtowy 2008
2:0
MKS Zaborze
Runda 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
5:4
Tęcza Wielowieś
Slavia Ruda Śląska
2:0
Naprzód Rydułtowy 2008
ROW II 1964 Rybnik
3:0
ŁTS Łabędy
Rymer Rybnik
2:2
Unia Książenice
KS 94 Rachowice
0:4
Orzeł Mokre
LKS 1908 Nędza
0:2
Jedność 32 Przyszowice
Silesia Lubomia
2:2
LKS Raszczyce
MKS Zaborze
0:5
Drama II Zbrosławice
Runda 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
4:0
KS 94 Rachowice
ŁTS Łabędy
1:3
LKS 1908 Nędza
Orzeł Mokre
3:0
Przyszłość Ciochowice
Tęcza Wielowieś
3:0
Silesia Lubomia
LKS Raszczyce
0:1
Rymer Rybnik
Unia Książenice
6:2
ROW II 1964 Rybnik
Jedność 32 Przyszowice
6:0
MKS Zaborze
Naprzód Rydułtowy 2008
3:3
Drama II Zbrosławice
Runda 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
0:3
Slavia Ruda Śląska
ROW II 1964 Rybnik
6:0
LKS Raszczyce
Rymer Rybnik
3:2
Tęcza Wielowieś
KS 94 Rachowice
1:4
Naprzód Rydułtowy 2008
Drama II Zbrosławice
3:1
Jedność 32 Przyszowice
LKS 1908 Nędza
3:3
Unia Książenice
Silesia Lubomia
0:4
Orzeł Mokre
MKS Zaborze
1:6
ŁTS Łabędy
Runda 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
5:1
Silesia Lubomia
ŁTS Łabędy
1:2
Drama II Zbrosławice
Orzeł Mokre
1:2
Rymer Rybnik
Tęcza Wielowieś
- : -
ROW II 1964 Rybnik
KS 94 Rachowice
- : -
Przyszłość Ciochowice
LKS Raszczyce
0:3
LKS 1908 Nędza
Unia Książenice
- : -
MKS Zaborze
Naprzód Rydułtowy 2008
1:2
Jedność 32 Przyszowice
Runda 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
3:4
Naprzód Rydułtowy 2008
ROW II 1964 Rybnik
4:2
Orzeł Mokre
Rymer Rybnik
0:2
Slavia Ruda Śląska
Drama II Zbrosławice
1:3
Unia Książenice
Jedność 32 Przyszowice
5:3
ŁTS Łabędy
LKS 1908 Nędza
2:1
Tęcza Wielowieś
Silesia Lubomia
3:3
KS 94 Rachowice
MKS Zaborze
4:2
LKS Raszczyce
Runda 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
6:2
ROW II 1964 Rybnik
Przyszłość Ciochowice
2:3
Silesia Lubomia
Orzeł Mokre
1:3
LKS 1908 Nędza
KS 94 Rachowice
0:1
Rymer Rybnik
LKS Raszczyce
1:4
Drama II Zbrosławice
Naprzód Rydułtowy 2008
1:0
ŁTS Łabędy
Tęcza Wielowieś
0:0
MKS Zaborze
Unia Książenice
3:2
Jedność 32 Przyszowice
Runda 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
3:2
Przyszłość Ciochowice
ŁTS Łabędy
1:3
Unia Książenice
Drama II Zbrosławice
6:0
Tęcza Wielowieś
Jedność 32 Przyszowice
7:3
LKS Raszczyce
LKS 1908 Nędza
1:3
Slavia Ruda Śląska
Silesia Lubomia
1:3
Naprzód Rydułtowy 2008
MKS Zaborze
0:2
Orzeł Mokre
ROW II 1964 Rybnik
8:1
KS 94 Rachowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij