Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
Pauza
Cisowa Gdynia
0:13
Arka II Gdynia
Wicher Wierzchucino
4:3
LZS Bojano
GKS Linia
7:3
Zatoka 95 Puck
GOSRiT Luzino
8:2
Sztorm Mosty
Gryf Wejherowo
5:0
Lider Dębogórze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
Pauza
Arka II Gdynia
3:2
Lider Dębogórze
Cisowa Gdynia
0:9
GOSRiT Luzino
Zatoka 95 Puck
3:5
Wicher Wierzchucino
Sztorm Mosty
0:5
GKS Linia
LZS Bojano
7:1
MKS Władysławowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Dębogórze
Pauza
GOSRiT Luzino
4:2
Arka II Gdynia
GKS Linia
7:3
Cisowa Gdynia
MKS Władysławowo
5:3
Zatoka 95 Puck
Wicher Wierzchucino
10:0
Sztorm Mosty
Gryf Wejherowo
6:1
LZS Bojano
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka II Gdynia
Pauza
Zatoka 95 Puck
0:13
Gryf Wejherowo
Cisowa Gdynia
1:12
Wicher Wierzchucino
LZS Bojano
10:1
Lider Dębogórze
Sztorm Mosty
2:4
MKS Władysławowo
GOSRiT Luzino
4:1
GKS Linia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bojano
Pauza
Gryf Wejherowo
6:0
Sztorm Mosty
Wicher Wierzchucino
1:3
GOSRiT Luzino
Lider Dębogórze
9:2
Zatoka 95 Puck
GKS Linia
2:8
Arka II Gdynia
MKS Władysławowo
3:0
Cisowa Gdynia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
Pauza
GOSRiT Luzino
7:1
MKS Władysławowo
GKS Linia
3:3
Wicher Wierzchucino
Arka II Gdynia
6:2
LZS Bojano
Cisowa Gdynia
1:2
Gryf Wejherowo
Sztorm Mosty
1:5
Lider Dębogórze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm Mosty
Pauza
Wicher Wierzchucino
2:4
Arka II Gdynia
MKS Władysławowo
4:2
GKS Linia
LZS Bojano
6:0
Zatoka 95 Puck
Lider Dębogórze
8:2
Cisowa Gdynia
Gryf Wejherowo
1:0
GOSRiT Luzino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
Pauza
Wicher Wierzchucino
5:2
MKS Władysławowo
Arka II Gdynia
6:0
Zatoka 95 Puck
GKS Linia
0:6
Gryf Wejherowo
Sztorm Mosty
1:3
LZS Bojano
GOSRiT Luzino
2:2
Lider Dębogórze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
Pauza
Lider Dębogórze
2:1
GKS Linia
LZS Bojano
4:1
Cisowa Gdynia
MKS Władysławowo
0:4
Arka II Gdynia
Zatoka 95 Puck
5:2
Sztorm Mosty
Gryf Wejherowo
4:0
Wicher Wierzchucino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Linia
Pauza
Wicher Wierzchucino
3:3
Lider Dębogórze
Arka II Gdynia
24:0
Sztorm Mosty
GOSRiT Luzino
2:1
LZS Bojano
MKS Władysławowo
1:4
Gryf Wejherowo
Cisowa Gdynia
3:3
Zatoka 95 Puck
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
Pauza
LZS Bojano
2:4
GKS Linia
Gryf Wejherowo
1:3
Arka II Gdynia
Sztorm Mosty
0:4
Cisowa Gdynia
Lider Dębogórze
4:0
MKS Władysławowo
Zatoka 95 Puck
3:9
GOSRiT Luzino
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij