Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Paradyż
Pauza
Ceramika Opoczno
7:0
GKS II Bełchatów
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
1:3
Włókniarz Moszczenica
LKS Lubochnia
0:2
LKS Czarnocin
Polonia Piotrków Trybunalski
0:8
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Młodzik II Olimpia Wola Załężna
1:2
Szczerbiec Wolbórz
Skalnik Sulejów
0:5
UKS II APN Piotrków Trybunalski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Bełchatów
Pauza
Szczerbiec Wolbórz
2:5
Ceramika Opoczno
Lechia Tomaszów Mazowiecki
9:0
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Moszczenica
6:1
Młodzik II Olimpia Wola Załężna
LKS Czarnocin
1:4
Skalnik Sulejów
UKS II APN Piotrków Trybunalski
2:0
Polonia Piotrków Trybunalski
KS Paradyż
7:0
LKS Lubochnia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubochnia
Pauza
Skalnik Sulejów
1:3
KS Paradyż
Polonia Piotrków Trybunalski
11:0
LKS Czarnocin
Ceramika Opoczno
1:2
Włókniarz Moszczenica
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
0:5
UKS II APN Piotrków Trybunalski
Młodzik II Olimpia Wola Załężna
0:10
Lechia Tomaszów Mazowiecki
GKS II Bełchatów
2:2
Szczerbiec Wolbórz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczerbiec Wolbórz
Pauza
Lechia Tomaszów Mazowiecki
2:1
Ceramika Opoczno
LKS Lubochnia
0:2
Skalnik Sulejów
LKS Czarnocin
1:2
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
KS Paradyż
2:2
Polonia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Moszczenica
2:2
GKS II Bełchatów
UKS II APN Piotrków Trybunalski
9:0
Młodzik II Olimpia Wola Załężna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Sulejów
Pauza
Polonia Piotrków Trybunalski
11:0
LKS Lubochnia
Szczerbiec Wolbórz
1:1
Włókniarz Moszczenica
Ceramika Opoczno
1:1
UKS II APN Piotrków Trybunalski
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
1:0
KS Paradyż
Młodzik II Olimpia Wola Załężna
1:1
LKS Czarnocin
GKS II Bełchatów
0:12
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Moszczenica
Pauza
Lechia Tomaszów Mazowiecki
14:1
Szczerbiec Wolbórz
LKS Lubochnia
0:8
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
LKS Czarnocin
0:16
Ceramika Opoczno
KS Paradyż
5:0
Młodzik II Olimpia Wola Załężna
UKS II APN Piotrków Trybunalski
4:1
GKS II Bełchatów
Skalnik Sulejów
0:1
Polonia Piotrków Trybunalski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Piotrków Trybunalski
Pauza
Włókniarz Moszczenica
0:6
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ceramika Opoczno
3:0
KS Paradyż
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
1:1
Skalnik Sulejów
Młodzik II Olimpia Wola Załężna
2:1
LKS Lubochnia
GKS II Bełchatów
14:0
LKS Czarnocin
Szczerbiec Wolbórz
4:1
UKS II APN Piotrków Trybunalski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pauza
Skalnik Sulejów
4:2
Młodzik II Olimpia Wola Załężna
Polonia Piotrków Trybunalski
7:1
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
LKS Czarnocin
0:5
Szczerbiec Wolbórz
KS Paradyż
4:2
GKS II Bełchatów
UKS II APN Piotrków Trybunalski
1:3
Włókniarz Moszczenica
LKS Lubochnia
0:14
Ceramika Opoczno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
Pauza
Lechia Tomaszów Mazowiecki
4:0
UKS II APN Piotrków Trybunalski
Ceramika Opoczno
0:0
Skalnik Sulejów
Szczerbiec Wolbórz
1:1
KS Paradyż
Młodzik II Olimpia Wola Załężna
0:9
Polonia Piotrków Trybunalski
GKS II Bełchatów
5:0
LKS Lubochnia
Włókniarz Moszczenica
15:1
LKS Czarnocin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II APN Piotrków Trybunalski
Pauza
Polonia Piotrków Trybunalski
0:7
Ceramika Opoczno
LKS Czarnocin
0:10
Lechia Tomaszów Mazowiecki
LKS Lubochnia
1:6
Szczerbiec Wolbórz
KS Paradyż
1:1
Włókniarz Moszczenica
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
3:3
Młodzik II Olimpia Wola Załężna
Skalnik Sulejów
0:4
GKS II Bełchatów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik II Olimpia Wola Załężna
Pauza
Lechia Tomaszów Mazowiecki
7:1
KS Paradyż
Ceramika Opoczno
7:0
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
UKS II APN Piotrków Trybunalski
3:0
LKS Czarnocin
Szczerbiec Wolbórz
2:0
Skalnik Sulejów
Włókniarz Moszczenica
8:0
LKS Lubochnia
GKS II Bełchatów
2:1
Polonia Piotrków Trybunalski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarnocin
Pauza
Polonia Piotrków Trybunalski
6:4
Szczerbiec Wolbórz
Młodzik II Olimpia Wola Załężna
0:7
Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów
0:4
Włókniarz Moszczenica
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
1:4
GKS II Bełchatów
LKS Lubochnia
0:23
Lechia Tomaszów Mazowiecki
KS Paradyż
2:1
UKS II APN Piotrków Trybunalski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceramika Opoczno
Pauza
LKS Czarnocin
0:13
KS Paradyż
Włókniarz Moszczenica
2:3
Polonia Piotrków Trybunalski
UKS II APN Piotrków Trybunalski
11:1
LKS Lubochnia
Lechia Tomaszów Mazowiecki
13:0
Skalnik Sulejów
Szczerbiec Wolbórz
6:2
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
GKS II Bełchatów
7:0
Młodzik II Olimpia Wola Załężna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczerbiec Wolbórz
- : -
Młodzik II Olimpia Wola Załężna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij