Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
0:0
Karpaty Krosno
Gryf Mielec
1:2
Ekoball Sanok
Siarka Tarnobrzeg
1:3
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
3:3
Błękitni Ropczyce
Stal Rzeszów
4:0
Czarni Jasło
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
8:1
Polonia Przemyśl
Ekoball Sanok
2:3
Izolator Boguchwała
Stal Stalowa Wola
0:1
Stal Rzeszów
Resovia II Rzeszów
3:0
Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica
0:1
Gryf Mielec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
2:0
Igloopol Dębica
Siarka Tarnobrzeg
0:0
Czarni Jasło
Stal Rzeszów
5:2
Błękitni Ropczyce
Gryf Mielec
0:5
Resovia II Rzeszów
Polonia Przemyśl
3:0*
Ekoball Sanok
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
3:1
Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica
4:0
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
1:2
Karpaty Krosno
Resovia II Rzeszów
1:1
Izolator Boguchwała
Czarni Jasło
6:1
Gryf Mielec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
2:1
Ekoball Sanok
Siarka Tarnobrzeg
3:1
Stal Rzeszów
Gryf Mielec
0:4
Stal Stalowa Wola
Polonia Przemyśl
0:4
Resovia II Rzeszów
Izolator Boguchwała
2:0
Czarni Jasło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ropczyce
3:1
Ekoball Sanok
Czarni Jasło
2:0
Polonia Przemyśl
Stal Stalowa Wola
6:1
Izolator Boguchwała
Stal Rzeszów
2:1
Gryf Mielec
Igloopol Dębica
1:1
Karpaty Krosno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
3:2
Resovia II Rzeszów
Polonia Przemyśl
1:2
Stal Stalowa Wola
Izolator Boguchwała
2:5
Stal Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok
1:4
Igloopol Dębica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
2:3
Polonia Przemyśl
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Gryf Mielec
Błękitni Ropczyce
2:0
Igloopol Dębica
Czarni Jasło
1:3
Karpaty Krosno
Resovia II Rzeszów
4:2
Ekoball Sanok
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Mielec
1:1
Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok
1:4
Czarni Jasło
Igloopol Dębica
0:2
Resovia II Rzeszów
Karpaty Krosno
3:1
Stal Stalowa Wola
Izolator Boguchwała
2:3
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
3:0*
Karpaty Krosno
Gryf Mielec
1:2
Izolator Boguchwała
Siarka Tarnobrzeg
5:0
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
3:2
Resovia II Rzeszów
Czarni Jasło
1:2
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
5:2
Ekoball Sanok
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:1
Gryf Mielec
Izolator Boguchwała
1:5
Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok
1:7
Stal Rzeszów
Resovia II Rzeszów
1:2
Czarni Jasło
Igloopol Dębica
1:0
Stal Stalowa Wola
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce
3:3
Czarni Jasło
Stal Stalowa Wola
3:2
Resovia II Rzeszów
Izolator Boguchwała
1:0
Polonia Przemyśl
Stal Rzeszów
3:1
Igloopol Dębica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
4:0
Gryf Mielec
Polonia Przemyśl
0:4
Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok
1:1
Siarka Tarnobrzeg
Resovia II Rzeszów
1:2
Stal Rzeszów
Czarni Jasło
4:0
Stal Stalowa Wola
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
1:0
Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Ropczyce
1:3
Stal Stalowa Wola
Ekoball Sanok
5:1
Gryf Mielec
Czarni Jasło
2:4
Stal Rzeszów
Karpaty Krosno
7:1
Izolator Boguchwała
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Mielec
0:5
Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl
0:5
Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała
1:0
Ekoball Sanok
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Resovia II Rzeszów
Stal Rzeszów
6:0
Stal Stalowa Wola
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
2:1
Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce
1:5
Stal Rzeszów
Ekoball Sanok
4:1
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
4:2
Siarka Tarnobrzeg
Resovia II Rzeszów
1:2
Gryf Mielec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Mielec
1:4
Czarni Jasło
Polonia Przemyśl
1:2
Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała
1:4
Resovia II Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Stal Stalowa Wola
Karpaty Krosno
2:3
Błękitni Ropczyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
1:4
Karpaty Krosno
Czarni Jasło
2:1
Izolator Boguchwała
Stal Stalowa Wola
2:0
Gryf Mielec
Stal Rzeszów
1:0
Siarka Tarnobrzeg
Resovia II Rzeszów
5:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Mielec
1:4
Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl
2:0
Czarni Jasło
Izolator Boguchwała
1:0
Stal Stalowa Wola
Ekoball Sanok
2:2
Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno
5:0
Igloopol Dębica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
5:1
Ekoball Sanok
Błękitni Ropczyce
1:3
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
3:1
Polonia Przemyśl
Stal Rzeszów
5:0
Izolator Boguchwała
Resovia II Rzeszów
0:2
Karpaty Krosno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Mielec
2:2
Siarka Tarnobrzeg
Polonia Przemyśl
0:3*
Stal Rzeszów
Igloopol Dębica
4:1
Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok
1:1
Resovia II Rzeszów
Karpaty Krosno
4:2
Czarni Jasło
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka Tarnobrzeg
2:3
Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce
2:2
Gryf Mielec
Czarni Jasło
1:1
Ekoball Sanok
Stal Stalowa Wola
1:1
Karpaty Krosno
Resovia II Rzeszów
3:0
Igloopol Dębica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
0:3
Siarka Tarnobrzeg
Izolator Boguchwała
0:1
Gryf Mielec
Igloopol Dębica
1:1
Czarni Jasło
Ekoball Sanok
1:3
Stal Stalowa Wola
Karpaty Krosno
1:1
Stal Rzeszów
Resovia II Rzeszów
10:2
Błękitni Ropczyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Mielec
2:1
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
1:2
Izolator Boguchwała
Czarni Jasło
2:1
Resovia II Rzeszów
Stal Stalowa Wola
1:3
Igloopol Dębica
Stal Rzeszów
2:0
Ekoball Sanok
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:0
Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica
0:3
Stal Rzeszów
Czarni Jasło
2:4
Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno
2:1
Siarka Tarnobrzeg
Resovia II Rzeszów
1:1
Stal Stalowa Wola
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Mielec
1:5
Karpaty Krosno
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Ekoball Sanok
Błękitni Ropczyce
8:1
Polonia Przemyśl
Stal Stalowa Wola
5:1
Czarni Jasło
Stal Rzeszów
3:1
Resovia II Rzeszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij