Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Błaszki
3:2
KS Paradyż
Zjednoczeni Stryków
0:4
Włókniarz Zelów
Orzeł Nieborów
0:3
Zawisza Rzgów
Włókniarz Moszczenica
1:1
Zawisza Pajęczno
Polonia Piotrków Trybunalski
0:1
GKS II Bełchatów
LKS Rosanów
1:0
Boruta Zgierz
Astoria Szczerców
3:1
Widok Skierniewice
Warta Działoszyn
0:1
RKS Radomsko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
1:4
Astoria Szczerców
Boruta Zgierz
2:2
RKS Radomsko
Orzeł Nieborów
1:2
Polonia Piotrków Trybunalski
KS Paradyż
2:1
Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz
2:3
Zawisza Rzgów
LKS Rosanów
1:0
Piast Błaszki
GKS II Bełchatów
4:1
Włókniarz Moszczenica
Zawisza Pajęczno
0:4
Warta Działoszyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
3:0
Widok Skierniewice
Zjednoczeni Stryków
7:1
LKS Rosanów
Włókniarz Moszczenica
3:0
Orzeł Nieborów
Polonia Piotrków Trybunalski
2:3
Pilica Przedbórz
Astoria Szczerców
0:1
KS Paradyż
Warta Działoszyn
1:0
GKS II Bełchatów
RKS Radomsko
2:4
Zawisza Pajęczno
Piast Błaszki
2:2
Boruta Zgierz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
1:3
Zawisza Rzgów
Boruta Zgierz
0:1
Zawisza Pajęczno
Widok Skierniewice
1:3
Polonia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Stryków
4:3
Piast Błaszki
Orzeł Nieborów
1:0
Warta Działoszyn
Pilica Przedbórz
2:0
Włókniarz Moszczenica
LKS Rosanów
4:1
Astoria Szczerców
GKS II Bełchatów
0:1
RKS Radomsko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Stryków
2:1
Boruta Zgierz
Zawisza Rzgów
3:2
KS Paradyż
Zawisza Pajęczno
1:0
GKS II Bełchatów
Polonia Piotrków Trybunalski
0:0
Włókniarz Zelów
Warta Działoszyn
2:0
Pilica Przedbórz
RKS Radomsko
3:1
Orzeł Nieborów
Astoria Szczerców
0:0
Piast Błaszki
Włókniarz Moszczenica
1:0
Widok Skierniewice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
3:4
Włókniarz Moszczenica
Boruta Zgierz
0:4
GKS II Bełchatów
Widok Skierniewice
0:1
Warta Działoszyn
Orzeł Nieborów
3:1
Zawisza Pajęczno
KS Paradyż
1:4
Polonia Piotrków Trybunalski
Pilica Przedbórz
2:0
RKS Radomsko
LKS Rosanów
2:3
Zawisza Rzgów
Zjednoczeni Stryków
3:0
Astoria Szczerców
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Bełchatów
0:0
Orzeł Nieborów
Zawisza Rzgów
1:0
Piast Błaszki
Włókniarz Moszczenica
0:3
KS Paradyż
Polonia Piotrków Trybunalski
2:0
LKS Rosanów
Astoria Szczerców
0:0
Boruta Zgierz
Warta Działoszyn
3:0
Włókniarz Zelów
RKS Radomsko
3:1
Widok Skierniewice
Zawisza Pajęczno
2:3
Pilica Przedbórz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
2:3
RKS Radomsko
Boruta Zgierz
3:1
Orzeł Nieborów
Piast Błaszki
1:3
Polonia Piotrków Trybunalski
Widok Skierniewice
0:0
Zawisza Pajęczno
Zjednoczeni Stryków
0:3
Zawisza Rzgów
KS Paradyż
2:3
Warta Działoszyn
Pilica Przedbórz
1:2
GKS II Bełchatów
LKS Rosanów
1:1
Włókniarz Moszczenica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
3:1
Astoria Szczerców
Orzeł Nieborów
1:2
Pilica Przedbórz
Włókniarz Moszczenica
3:0
Piast Błaszki
Polonia Piotrków Trybunalski
2:0
Zjednoczeni Stryków
Warta Działoszyn
3:0
LKS Rosanów
RKS Radomsko
3:1
KS Paradyż
GKS II Bełchatów
7:0
Widok Skierniewice
Zawisza Pajęczno
5:0
Włókniarz Zelów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
1:0
GKS II Bełchatów
Widok Skierniewice
2:2
Orzeł Nieborów
KS Paradyż
1:2
Zawisza Pajęczno
LKS Rosanów
1:4
RKS Radomsko
Zjednoczeni Stryków
2:0
Włókniarz Moszczenica
Astoria Szczerców
2:3
Polonia Piotrków Trybunalski
Boruta Zgierz
2:3
Pilica Przedbórz
Piast Błaszki
0:2
Warta Działoszyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
1:1
Boruta Zgierz
Orzeł Nieborów
1:3
Włókniarz Zelów
Włókniarz Moszczenica
0:2
Astoria Szczerców
Pilica Przedbórz
2:3
Widok Skierniewice
Warta Działoszyn
3:0
Zjednoczeni Stryków
RKS Radomsko
3:0
Piast Błaszki
GKS II Bełchatów
3:2
KS Paradyż
Zawisza Pajęczno
2:3
LKS Rosanów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
1:0
Polonia Piotrków Trybunalski
KS Paradyż
4:1
Orzeł Nieborów
LKS Rosanów
0:4
GKS II Bełchatów
Włókniarz Zelów
4:3
Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Stryków
4:1
RKS Radomsko
Astoria Szczerców
0:2
Warta Działoszyn
Boruta Zgierz
4:0
Widok Skierniewice
Piast Błaszki
1:6
Zawisza Pajęczno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Przedbórz
1:0
KS Paradyż
Polonia Piotrków Trybunalski
2:2
Boruta Zgierz
RKS Radomsko
5:3
Astoria Szczerców
Zawisza Pajęczno
3:2
Zjednoczeni Stryków
GKS II Bełchatów
1:0
Piast Błaszki
Widok Skierniewice
0:1
Włókniarz Zelów
Orzeł Nieborów
0:2
LKS Rosanów
Włókniarz Moszczenica
0:1
Zawisza Rzgów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
1:1
Warta Działoszyn
Polonia Piotrków Trybunalski
2:2
Włókniarz Moszczenica
Zjednoczeni Stryków
4:0
GKS II Bełchatów
KS Paradyż
3:1
Widok Skierniewice
LKS Rosanów
0:3
Pilica Przedbórz
Astoria Szczerców
1:1
Zawisza Pajęczno
Boruta Zgierz
3:2
Włókniarz Zelów
Piast Błaszki
0:0
Orzeł Nieborów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Działoszyn
2:0
Polonia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Zelów
1:0
KS Paradyż
Pilica Przedbórz
3:0
Piast Błaszki
RKS Radomsko
1:2
Zawisza Rzgów
GKS II Bełchatów
4:1
Astoria Szczerców
Widok Skierniewice
0:2
LKS Rosanów
Orzeł Nieborów
0:4
Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Moszczenica
1:3
Boruta Zgierz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
3:0
Zawisza Pajęczno
Astoria Szczerców
2:1
Orzeł Nieborów
Zjednoczeni Stryków
0:3
Pilica Przedbórz
Polonia Piotrków Trybunalski
2:0
RKS Radomsko
LKS Rosanów
3:0
Włókniarz Zelów
Boruta Zgierz
0:1
KS Paradyż
Piast Błaszki
0:3
Widok Skierniewice
Włókniarz Moszczenica
1:1
Warta Działoszyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Paradyż
3:1
LKS Rosanów
RKS Radomsko
1:3
Włókniarz Moszczenica
Widok Skierniewice
1:2
Zjednoczeni Stryków
Zawisza Pajęczno
1:2
Polonia Piotrków Trybunalski
Warta Działoszyn
1:1
Boruta Zgierz
Pilica Przedbórz
0:3
Astoria Szczerców
GKS II Bełchatów
3:1
Zawisza Rzgów
Włókniarz Zelów
3:0
Piast Błaszki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
4:1
LKS Rosanów
Włókniarz Zelów
0:0
Zjednoczeni Stryków
Zawisza Rzgów
0:2
Orzeł Nieborów
Widok Skierniewice
1:3
Astoria Szczerców
KS Paradyż
4:0
Piast Błaszki
RKS Radomsko
0:0
Warta Działoszyn
GKS II Bełchatów
2:1
Polonia Piotrków Trybunalski
Zawisza Pajęczno
1:1
Włókniarz Moszczenica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
1:1
Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Stryków
0:0
KS Paradyż
Polonia Piotrków Trybunalski
0:0
Orzeł Nieborów
Warta Działoszyn
3:1
Zawisza Pajęczno
RKS Radomsko
3:1
Boruta Zgierz
Astoria Szczerców
1:3
Włókniarz Zelów
Piast Błaszki
0:2
LKS Rosanów
Włókniarz Moszczenica
1:3
GKS II Bełchatów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij