Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kamień
Pauza
Stal Gorzyce
6:0
LZS Zdziary
LKS Brzyska Wola
2:1
Górnovia Górno
Siarka Tarnobrzeg
9:1
Olimpia Solo Pysznica
Sparta Jeżowe
3:0
Unia Skowierzyn
Unia Nowa Sarzyna
2:4
Orzeł Rudnik
San Kłyżów
0:0
Francesco Jelna
Strzelec Dąbrowica
3:0
OKS Mokrzyszów
Stal Nowa Dęba
4:4
Płomień Chmielów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
Pauza
LZS Zdziary
3:3
Strzelec Dąbrowica
Sparta Jeżowe
6:0
LKS Brzyska Wola
Francesco Jelna
0:2
Stal Nowa Dęba
Orzeł Rudnik
0:0
Sokół Kamień
Płomień Chmielów
1:2
Stal Gorzyce
Olimpia Solo Pysznica
2:12
Unia Nowa Sarzyna
OKS Mokrzyszów
1:19
Siarka Tarnobrzeg
Górnovia Górno
8:0
San Kłyżów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Rudnik
LKS Brzyska Wola
3:0
Unia Skowierzyn
San Kłyżów
0:6
Sparta Jeżowe
Siarka Tarnobrzeg
9:1
LZS Zdziary
Unia Nowa Sarzyna
0:0
OKS Mokrzyszów
Stal Nowa Dęba
2:0
Górnovia Górno
Stal Gorzyce
4:0
Francesco Jelna
Strzelec Dąbrowica
1:2
Płomień Chmielów
Sokół Kamień
4:1
Olimpia Solo Pysznica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Solo Pysznica
Pauza
LZS Zdziary
2:1
Unia Nowa Sarzyna
Francesco Jelna
1:0
Strzelec Dąbrowica
Sparta Jeżowe
4:3
Stal Nowa Dęba
Unia Skowierzyn
1:3
Orzeł Rudnik
Płomień Chmielów
1:5
Siarka Tarnobrzeg
LKS Brzyska Wola
3:0
San Kłyżów
OKS Mokrzyszów
0:3
Sokół Kamień
Górnovia Górno
0:2
Stal Gorzyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
OKS Mokrzyszów
Stal Nowa Dęba
9:0
LKS Brzyska Wola
Strzelec Dąbrowica
5:4
Górnovia Górno
Sokół Kamień
16:0
LZS Zdziary
Unia Nowa Sarzyna
4:1
Płomień Chmielów
Orzeł Rudnik
1:5
Olimpia Solo Pysznica
San Kłyżów
4:0
Unia Skowierzyn
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Francesco Jelna
Stal Gorzyce
1:3
Sparta Jeżowe
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
Pauza
Francesco Jelna
2:0
Unia Nowa Sarzyna
Sparta Jeżowe
6:0
Strzelec Dąbrowica
Unia Skowierzyn
0:2
Olimpia Solo Pysznica
Płomień Chmielów
1:2
Sokół Kamień
LKS Brzyska Wola
0:1
Stal Gorzyce
San Kłyżów
0:9
Stal Nowa Dęba
OKS Mokrzyszów
3:0
Orzeł Rudnik
Górnovia Górno
0:5
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień Chmielów
Orzeł Rudnik
5:1
LZS Zdziary
Olimpia Solo Pysznica
4:4
OKS Mokrzyszów
Siarka Tarnobrzeg
3:1
Sparta Jeżowe
Unia Nowa Sarzyna
4:3
Górnovia Górno
Stal Nowa Dęba
7:0
Unia Skowierzyn
Stal Gorzyce
10:0
San Kłyżów
Strzelec Dąbrowica
8:0
LKS Brzyska Wola
Sokół Kamień
5:2
Francesco Jelna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
Pauza
LZS Zdziary
2:4
Olimpia Solo Pysznica
Sparta Jeżowe
4:1
Unia Nowa Sarzyna
Unia Skowierzyn
2:5
OKS Mokrzyszów
Płomień Chmielów
0:1
Orzeł Rudnik
LKS Brzyska Wola
0:6
Siarka Tarnobrzeg
San Kłyżów
1:7
Strzelec Dąbrowica
Stal Nowa Dęba
2:1
Stal Gorzyce
Górnovia Górno
1:5
Sokół Kamień
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Górnovia Górno
Orzeł Rudnik
1:3
Francesco Jelna
Olimpia Solo Pysznica
5:0
Płomień Chmielów
Siarka Tarnobrzeg
20:0
San Kłyżów
Unia Nowa Sarzyna
13:0
LKS Brzyska Wola
Stal Gorzyce
10:0
Unia Skowierzyn
Strzelec Dąbrowica
2:1
Stal Nowa Dęba
OKS Mokrzyszów
8:2
LZS Zdziary
Sokół Kamień
0:2
Sparta Jeżowe
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jeżowe
Pauza
Francesco Jelna
0:3
Olimpia Solo Pysznica
Unia Skowierzyn
2:6
LZS Zdziary
Płomień Chmielów
2:3
OKS Mokrzyszów
LKS Brzyska Wola
0:6
Sokół Kamień
San Kłyżów
0:16
Unia Nowa Sarzyna
Stal Nowa Dęba
0:6
Siarka Tarnobrzeg
Stal Gorzyce
5:2
Strzelec Dąbrowica
Górnovia Górno
0:0
Orzeł Rudnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Brzyska Wola
LZS Zdziary
5:0
Płomień Chmielów
Orzeł Rudnik
1:3
Sparta Jeżowe
Olimpia Solo Pysznica
4:4
Górnovia Górno
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Stal Gorzyce
Unia Nowa Sarzyna
4:1
Stal Nowa Dęba
Strzelec Dąbrowica
1:0
Unia Skowierzyn
OKS Mokrzyszów
3:1
Francesco Jelna
Sokół Kamień
12:1
San Kłyżów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
Pauza
Francesco Jelna
7:0
LZS Zdziary
Sparta Jeżowe
0:0
Olimpia Solo Pysznica
Unia Skowierzyn
1:4
Płomień Chmielów
LKS Brzyska Wola
0:0
Orzeł Rudnik
Stal Nowa Dęba
3:0
Sokół Kamień
Stal Gorzyce
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Strzelec Dąbrowica
2:3
Siarka Tarnobrzeg
Górnovia Górno
0:3
OKS Mokrzyszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stal Nowa Dęba
LZS Zdziary
4:1
Górnovia Górno
Orzeł Rudnik
3:0
San Kłyżów
Płomień Chmielów
1:1
Francesco Jelna
Olimpia Solo Pysznica
3:0
LKS Brzyska Wola
Siarka Tarnobrzeg
11:1
Unia Skowierzyn
Unia Nowa Sarzyna
6:2
Strzelec Dąbrowica
OKS Mokrzyszów
5:1
Sparta Jeżowe
Sokół Kamień
0:1
Stal Gorzyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
Pauza
Sparta Jeżowe
3:2
LZS Zdziary
Unia Skowierzyn
0:1
Francesco Jelna
LKS Brzyska Wola
2:3
OKS Mokrzyszów
San Kłyżów
0:3
Olimpia Solo Pysznica
Siarka Tarnobrzeg
0:4
Unia Nowa Sarzyna
Stal Nowa Dęba
6:0
Orzeł Rudnik
Strzelec Dąbrowica
2:1
Sokół Kamień
Górnovia Górno
1:3
Płomień Chmielów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Strzelec Dąbrowica
Francesco Jelna
0:6
Górnovia Górno
LZS Zdziary
5:4
LKS Brzyska Wola
Orzeł Rudnik
1:2
Stal Gorzyce
Płomień Chmielów
0:4
Sparta Jeżowe
Olimpia Solo Pysznica
2:1
Stal Nowa Dęba
Unia Nowa Sarzyna
3:0
Unia Skowierzyn
OKS Mokrzyszów
15:0
San Kłyżów
Sokół Kamień
0:6
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka Tarnobrzeg
Pauza
Sparta Jeżowe
6:0
Francesco Jelna
Unia Skowierzyn
1:4
Górnovia Górno
LKS Brzyska Wola
1:1
Płomień Chmielów
San Kłyżów
3:0
LZS Zdziary
Unia Nowa Sarzyna
3:0
Sokół Kamień
Stal Nowa Dęba
3:0
OKS Mokrzyszów
Stal Gorzyce
3:0
Olimpia Solo Pysznica
Strzelec Dąbrowica
3:1
Orzeł Rudnik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Unia Nowa Sarzyna
Francesco Jelna
0:2
LKS Brzyska Wola
LZS Zdziary
2:5
Stal Nowa Dęba
Orzeł Rudnik
1:7
Siarka Tarnobrzeg
Płomień Chmielów
9:0
San Kłyżów
Olimpia Solo Pysznica
2:3
Strzelec Dąbrowica
OKS Mokrzyszów
4:3
Stal Gorzyce
Górnovia Górno
0:4
Sparta Jeżowe
Sokół Kamień
3:0
Unia Skowierzyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij