Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Wisła Kraków
UKS SMS Łódź
1:2
Motor Lublin
MKS Ełk
3:1
ŁKS Łódź
Cracovia Kraków
3:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Mielec
3:1
GKS Bełchatów
Hutnik Nowa Huta
0:3
Stal Rzeszów
MKS Polonia Warszawa
0:1
Korona Kielce
Jagielonia Białystok
3:4
Legia Warszawa S.A.
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
0:2
Jagielonia Białystok
Cracovia Kraków
2:0
MKS Polonia Warszawa
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:2
Wisła Kraków
Legia Warszawa S.A.
3:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Stal Rzeszów
8:0
MKS Ełk
Motor Lublin
2:1
Stal Mielec
GKS Bełchatów
2:1
Hutnik Nowa Huta
Korona Kielce
0:0
UKS SMS Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagielonia Białystok
4:1
Stal Rzeszów
UKS SMS Łódź
2:0
Cracovia Kraków
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:3
ŁKS Łódź
Wisła Kraków
1:1
Legia Warszawa S.A.
Stal Mielec
1:2
Korona Kielce
MKS Polonia Warszawa
2:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Nowa Huta
1:2
Motor Lublin
MKS Ełk
2:3
GKS Bełchatów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
1:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Cracovia Kraków
1:1
Stal Mielec
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Kraków
GKS Bełchatów
0:2
Jagielonia Białystok
Korona Kielce
1:3
Hutnik Nowa Huta
Motor Lublin
5:1
MKS Ełk
MKS Polonia Warszawa
1:2
UKS SMS Łódź
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:4
Legia Warszawa S.A.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagielonia Białystok
3:0
Motor Lublin
UKS SMS Łódź
0:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Mielec
0:1
MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa S.A.
2:1
ŁKS Łódź
Wisła Kraków
1:0
Stal Rzeszów
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
GKS Bełchatów
MKS Ełk
2:0
Korona Kielce
Hutnik Nowa Huta
0:3
Cracovia Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagielonia Białystok
1:1
Korona Kielce
UKS SMS Łódź
2:1
Stal Mielec
Motor Lublin
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Cracovia Kraków
2:1
MKS Ełk
MKS Polonia Warszawa
7:2
Hutnik Nowa Huta
GKS Bełchatów
2:1
Wisła Kraków
Stal Rzeszów
1:0
Legia Warszawa S.A.
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:2
ŁKS Łódź
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagielonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
Stal Mielec
2:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:4
Korona Kielce
Wisła Kraków
1:2
Motor Lublin
ŁKS Łódź
1:0
Stal Rzeszów
Hutnik Nowa Huta
0:6
UKS SMS Łódź
MKS Ełk
1:8
MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa S.A.
1:0
GKS Bełchatów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków
2:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin
2:3
Legia Warszawa S.A.
Korona Kielce
1:1
Wisła Kraków
UKS SMS Łódź
4:0
MKS Ełk
Stal Mielec
3:0
Hutnik Nowa Huta
GKS Bełchatów
1:0
ŁKS Łódź
MKS Polonia Warszawa
3:7
Jagielonia Białystok
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Stal Rzeszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ełk
1:7
Stal Mielec
Jagielonia Białystok
6:1
UKS SMS Łódź
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:2
MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź
4:0
Motor Lublin
Wisła Kraków
2:1
Cracovia Kraków
Legia Warszawa S.A.
7:0
Korona Kielce
Stal Rzeszów
1:1
GKS Bełchatów
Hutnik Nowa Huta
1:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kielce
6:0
ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź
3:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Cracovia Kraków
1:2
Legia Warszawa S.A.
Hutnik Nowa Huta
3:3
MKS Ełk
Stal Mielec
0:2
Jagielonia Białystok
MKS Polonia Warszawa
0:2
Wisła Kraków
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:2
GKS Bełchatów
Motor Lublin
2:0
Stal Rzeszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
0:1
Korona Kielce
Jagielonia Białystok
3:2
Hutnik Nowa Huta
ŁKS Łódź
0:2
Cracovia Kraków
MKS Ełk
0:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
GKS Bełchatów
0:2
Motor Lublin
Wisła Kraków
1:2
UKS SMS Łódź
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Stal Mielec
Legia Warszawa S.A.
0:2
MKS Polonia Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Nowa Huta
3:5
AP TOP 54 Biała Podlaska
Korona Kielce
1:1
GKS Bełchatów
UKS SMS Łódź
1:2
Legia Warszawa S.A.
MKS Polonia Warszawa
1:1
ŁKS Łódź
Stal Mielec
3:3
Wisła Kraków
MKS Ełk
1:7
Jagielonia Białystok
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:1
Motor Lublin
Cracovia Kraków
3:0
Stal Rzeszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
2:1
Hutnik Nowa Huta
Jagielonia Białystok
4:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS Łódź
0:3
UKS SMS Łódź
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:1
MKS Ełk
Legia Warszawa S.A.
1:1
Stal Mielec
Motor Lublin
1:1
Korona Kielce
GKS Bełchatów
1:2
Cracovia Kraków
Stal Rzeszów
1:3
MKS Polonia Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Warszawa
2:1
GKS Bełchatów
Stal Mielec
3:1
ŁKS Łódź
Jagielonia Białystok
3:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
UKS SMS Łódź
3:1
Stal Rzeszów
Cracovia Kraków
1:2
Motor Lublin
Hutnik Nowa Huta
0:3
Legia Warszawa S.A.
MKS Ełk
2:2
Wisła Kraków
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
Korona Kielce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa S.A.
2:1
MKS Ełk
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Kraków
0:0
Jagielonia Białystok
Korona Kielce
1:0
Cracovia Kraków
Motor Lublin
3:1
MKS Polonia Warszawa
GKS Bełchatów
0:2
UKS SMS Łódź
ŁKS Łódź
2:1
Hutnik Nowa Huta
Stal Rzeszów
0:1
Stal Mielec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
3:0
MKS Ełk
Stal Rzeszów
1:0
Hutnik Nowa Huta
Wisła Kraków
0:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:2
Cracovia Kraków
Korona Kielce
0:2
MKS Polonia Warszawa
Motor Lublin
1:2
UKS SMS Łódź
GKS Bełchatów
1:1
Stal Mielec
Legia Warszawa S.A.
4:0
Jagielonia Białystok
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagielonia Białystok
4:1
ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź
2:3
Korona Kielce
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:3
Legia Warszawa S.A.
MKS Ełk
1:5
Stal Rzeszów
MKS Polonia Warszawa
1:2
Cracovia Kraków
Hutnik Nowa Huta
1:2
GKS Bełchatów
Stal Mielec
0:0
Motor Lublin
Wisła Kraków
2:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa S.A.
1:2
Wisła Kraków
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:1
MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź
0:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin
4:2
Hutnik Nowa Huta
Stal Rzeszów
1:3
Jagielonia Białystok
GKS Bełchatów
0:0
MKS Ełk
Korona Kielce
3:1
Stal Mielec
Cracovia Kraków
1:2
UKS SMS Łódź
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Nowa Huta
0:1
Korona Kielce
Jagielonia Białystok
3:0
GKS Bełchatów
UKS SMS Łódź
3:1
MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków
2:1
ŁKS Łódź
Stal Mielec
1:2
Cracovia Kraków
MKS Ełk
3:2
Motor Lublin
Legia Warszawa S.A.
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Stal Rzeszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:3
UKS SMS Łódź
Stal Rzeszów
0:1
Wisła Kraków
ŁKS Łódź
1:2
Legia Warszawa S.A.
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Nowa Huta
Motor Lublin
1:2
Jagielonia Białystok
MKS Polonia Warszawa
3:1
Stal Mielec
GKS Bełchatów
1:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Korona Kielce
1:1
MKS Ełk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
0:0
GKS Bełchatów
Korona Kielce
1:2
Jagielonia Białystok
ŁKS Łódź
2:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Motor Lublin
Stal Mielec
1:0
UKS SMS Łódź
MKS Ełk
0:1
Cracovia Kraków
Hutnik Nowa Huta
1:2
MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa S.A.
3:0
Stal Rzeszów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:2
Stal Mielec
Stal Rzeszów
0:1
ŁKS Łódź
Korona Kielce
0:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin
2:0
Wisła Kraków
UKS SMS Łódź
1:0
Hutnik Nowa Huta
MKS Polonia Warszawa
2:0
MKS Ełk
GKS Bełchatów
1:1
Legia Warszawa S.A.
Cracovia Kraków
0:4
Jagielonia Białystok
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Nowa Huta
1:8
Stal Mielec
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Cracovia Kraków
ŁKS Łódź
3:1
GKS Bełchatów
Jagielonia Białystok
1:1
MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków
1:2
Korona Kielce
MKS Ełk
0:2
UKS SMS Łódź
Legia Warszawa S.A.
4:0
Motor Lublin
Stal Rzeszów
2:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
0:2
Jagielonia Białystok
Cracovia Kraków
0:2
Wisła Kraków
Korona Kielce
0:1
Legia Warszawa S.A.
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
6:2
Hutnik Nowa Huta
MKS Polonia Warszawa
3:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Stal Mielec
1:1
MKS Ełk
Motor Lublin
2:2
ŁKS Łódź
GKS Bełchatów
1:1
Stal Rzeszów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
1:1
MKS Polonia Warszawa
Jagielonia Białystok
5:0
Stal Mielec
ŁKS Łódź
0:2
Korona Kielce
Legia Warszawa S.A.
3:0
Cracovia Kraków
Stal Rzeszów
2:3
Motor Lublin
GKS Bełchatów
1:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Ełk
1:2
Hutnik Nowa Huta
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:1
UKS SMS Łódź
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Nowa Huta
1:6
Jagielonia Białystok
Stal Mielec
1:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Korona Kielce
1:0
Stal Rzeszów
UKS SMS Łódź
0:0
Wisła Kraków
MKS Polonia Warszawa
0:2
Legia Warszawa S.A.
Motor Lublin
0:1
GKS Bełchatów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:0
MKS Ełk
Cracovia Kraków
1:1
ŁKS Łódź
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagielonia Białystok
6:0
MKS Ełk
ŁKS Łódź
3:1
MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków
1:1
Stal Mielec
GKS Bełchatów
1:1
Korona Kielce
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:1
Hutnik Nowa Huta
Legia Warszawa S.A.
2:0
UKS SMS Łódź
Stal Rzeszów
0:2
Cracovia Kraków
Motor Lublin
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
2:0
ŁKS Łódź
Korona Kielce
0:0
Motor Lublin
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:5
Jagielonia Białystok
Hutnik Nowa Huta
0:4
Wisła Kraków
Stal Mielec
0:1
Legia Warszawa S.A.
Cracovia Kraków
1:1
GKS Bełchatów
MKS Ełk
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
MKS Polonia Warszawa
4:1
Stal Rzeszów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:3
Jagielonia Białystok
ŁKS Łódź
0:2
Stal Mielec
Legia Warszawa S.A.
1:0
Hutnik Nowa Huta
Wisła Kraków
7:2
MKS Ełk
Stal Rzeszów
3:1
UKS SMS Łódź
Korona Kielce
3:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin
1:2
Cracovia Kraków
GKS Bełchatów
1:3
MKS Polonia Warszawa
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Hutnik Nowa Huta
0:3
ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź
2:1
GKS Bełchatów
Stal Mielec
1:0
Stal Rzeszów
MKS Ełk
0:5
Legia Warszawa S.A.
MKS Polonia Warszawa
3:3
Motor Lublin
Jagielonia Białystok
2:0
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
1:1
Korona Kielce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij