Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
4:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa S.A.
0:2
Pogoń II Siedlce
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Radomiak Radom
3:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
WKS Wieluń
1:4
Broń Radom
Warta Sieradz
2:0
MKS Polonia Warszawa
Omega Kleszczów
0:1
Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi
2:2
Pelikan Łowicz
ŁKS Łódź
1:1
GKP Targówek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Siedlce
4:2
Start Otwock
Broń Radom
1:3
Legia II Warszawa S.A.
Pelikan Łowicz
1:2
Radomiak Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa
1:1
WKS Wieluń
Lechia Tomaszów Mazowiecki
3:1
Warta Sieradz
GKP Targówek
2:2
MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź
2:1
Omega Kleszczów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:0
Pilica Białobrzegi
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
2:1
Broń Radom
Radomiak Radom
1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
WKS Wieluń
3:2
ŁKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:0
Pelikan Łowicz
Warta Sieradz
3:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Omega Kleszczów
1:1
GKP Targówek
Legia II Warszawa S.A.
0:2
Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi
4:1
Pogoń II Siedlce
MKS Polonia Warszawa
1:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Siedlce
0:0
Radomiak Radom
Broń Radom
1:1
Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz
2:0
Warta Sieradz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
MKS Polonia Warszawa
Ursus Warszawa
4:2
Start Otwock
GKP Targówek
2:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łódź
2:2
Legia II Warszawa S.A.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
WKS Wieluń
1:0
Omega Kleszczów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:0
ŁKS Łódź
Radomiak Radom
4:0
Broń Radom
WKS Wieluń
2:2
GKP Targówek
Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:0
Pogoń II Siedlce
Warta Sieradz
3:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Omega Kleszczów
2:0
Legia II Warszawa S.A.
Pilica Białobrzegi
0:1
Ursus Warszawa
MKS Polonia Warszawa
1:0
Pelikan Łowicz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Siedlce
1:0
Warta Sieradz
Broń Radom
0:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz
1:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa
0:1
Radomiak Radom
WKS Wieluń
1:4
Legia II Warszawa S.A.
Omega Kleszczów
1:3
Start Otwock
GKP Targówek
1:4
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łódź
2:1
Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:1
MKS Polonia Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia II Warszawa S.A.
2:2
GKP Targówek
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:0
Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
Ursus Warszawa
Warta Sieradz
0:2
Broń Radom
MKS Polonia Warszawa
3:1
Pogoń II Siedlce
Start Otwock
4:2
WKS Wieluń
Radomiak Radom
3:0
ŁKS Łódź
Pilica Białobrzegi
1:3
Omega Kleszczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Siedlce
0:3
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom
2:1
MKS Polonia Warszawa
Ursus Warszawa
1:0
Warta Sieradz
WKS Wieluń
0:1
Pilica Białobrzegi
Omega Kleszczów
1:2
Radomiak Radom
Legia II Warszawa S.A.
2:3
Start Otwock
GKP Targówek
2:5
Pelikan Łowicz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:1
ŁKS Łódź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
1:1
GKP Targówek
Pelikan Łowicz
0:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
Pogoń II Siedlce
Radomiak Radom
1:1
WKS Wieluń
Lechia Tomaszów Mazowiecki
3:2
Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
Omega Kleszczów
Warta Sieradz
2:2
ŁKS Łódź
Pilica Białobrzegi
1:2
Legia II Warszawa S.A.
MKS Polonia Warszawa
3:1
Ursus Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
3:4
Pilica Białobrzegi
Pogoń II Siedlce
1:5
Pelikan Łowicz
Broń Radom
8:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa
1:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
WKS Wieluń
2:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Omega Kleszczów
1:2
Warta Sieradz
Legia II Warszawa S.A.
0:3
Radomiak Radom
GKP Targówek
0:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS Łódź
1:1
MKS Polonia Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Łowicz
1:1
Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
Ursus Warszawa
Radomiak Radom
1:0
Start Otwock
Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:1
ŁKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:2
Legia II Warszawa S.A.
Warta Sieradz
3:0
WKS Wieluń
Pilica Białobrzegi
3:3
GKP Targówek
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
Pogoń II Siedlce
MKS Polonia Warszawa
2:3
Omega Kleszczów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
3:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Start Otwock
2:5
Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa
1:0
Pelikan Łowicz
WKS Wieluń
1:1
MKS Polonia Warszawa
Omega Kleszczów
2:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa S.A.
3:0
Warta Sieradz
GKP Targówek
2:0
Pogoń II Siedlce
ŁKS Łódź
2:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi
2:1
Radomiak Radom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Omega Kleszczów
Radomiak Radom
3:0
GKP Targówek
Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:2
WKS Wieluń
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:1
Pilica Białobrzegi
Warta Sieradz
2:2
Start Otwock
MKS Polonia Warszawa
1:2
Legia II Warszawa S.A.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij