Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
6:0
Iskra Sobów
Łęg Stany
6:1
Termopol Żabno
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
2:1
Stal II Stalowa Wola
San Kłyżów
8:0
LZS Turbia
Strzelec Dąbrowica
3:1
Jeziorak Chwałowice
Czarni Lipa
0:2
LZS Jadachy
Sanna Zaklików
5:4
Strażak Przyszów
Siarka II Tarnobrzeg
2:1
Korona Majdan Królewski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
2:0
Czarni Lipa
Stal II Stalowa Wola
3:2
Siarka II Tarnobrzeg
Korona Majdan Królewski
3:3*
San Kłyżów
LZS Jadachy
4:0
Strzelec Dąbrowica
Jeziorak Chwałowice
4:2
Łęg Stany
Iskra Sobów
4:0
LZS Turbia
Termopol Żabno
1:5
Sanna Zaklików
Strażak Przyszów
1:5
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Łęg Stany
0:4
LZS Jadachy
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
4:1
Termopol Żabno
Strzelec Dąbrowica
2:1
Transdźwig Stale
Czarni Lipa
2:1
Iskra Sobów
LZS Turbia
2:1
Korona Majdan Królewski
Sanna Zaklików
6:0
Jeziorak Chwałowice
Siarka II Tarnobrzeg
5:1
Strażak Przyszów
San Kłyżów
0:4
Stal II Stalowa Wola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Przyszów
4:0
San Kłyżów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
7:0
Termopol Żabno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Chwałowice
0:0
San Kłyżów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
2:1
LZS Jadachy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
1:3
San Kłyżów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
2:0
Czarni Lipa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelec Dąbrowica
1:2
San Kłyżów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
4:1
Łęg Stany
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanna Zaklików
2:0
San Kłyżów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
0:3
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka II Tarnobrzeg
0:2
San Kłyżów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
3:3*
Iskra Sobów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Turbia
2:1
San Kłyżów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
2:2
Korona Majdan Królewski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Stalowa Wola
2:2
San Kłyżów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
4:3
Strażak Przyszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Termopol Żabno
0:3
San Kłyżów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
2:0
Jeziorak Chwałowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jadachy
2:4
San Kłyżów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
3:0
Transdźwig Stale
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lipa
3:3
San Kłyżów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
2:1
Strzelec Dąbrowica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Łęg Stany
1:4
San Kłyżów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
4:3
Sanna Zaklików
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
1:1
San Kłyżów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
2:4
Siarka II Tarnobrzeg
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Sobów
1:0
San Kłyżów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij