Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceramika Hadykówka
2:2
San Kłyżów
Transdźwig Stale
4:3
Łęg Stany
KS Podwolina
1:3
Sanna Zaklików
Strzelec Dąbrowica
1:1
Korona Majdan Królewski
Truck Kotowa Wola
3:0
LZS Jadachy
Radosan Radomyśl
1:3
Jeziorak Chwałowice
OKS Wielowieś
0:4
Siarka II Tarnobrzeg
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
3:1
Truck Kotowa Wola
Łęg Stany
4:3
Korona Majdan Królewski
San Kłyżów
3:0
OKS Wielowieś
LZS Jadachy
0:0
Ceramika Hadykówka
Jeziorak Chwałowice
5:1
Strzelec Dąbrowica
Sanna Zaklików
3:2
Radosan Radomyśl
Siarka II Tarnobrzeg
2:3
KS Podwolina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceramika Hadykówka
0:2
Transdźwig Stale
OKS Wielowieś
2:2
LZS Jadachy
Radosan Radomyśl
2:3
Siarka II Tarnobrzeg
Korona Majdan Królewski
3:1
Jeziorak Chwałowice
Strzelec Dąbrowica
3:1
Sanna Zaklików
Truck Kotowa Wola
0:1
Łęg Stany
KS Podwolina
2:2
San Kłyżów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
6:0
OKS Wielowieś
Łęg Stany
1:3
Jeziorak Chwałowice
San Kłyżów
4:2
Radosan Radomyśl
LZS Jadachy
4:3
KS Podwolina
Truck Kotowa Wola
1:0
Ceramika Hadykówka
Sanna Zaklików
0:2
Korona Majdan Królewski
Siarka II Tarnobrzeg
2:0
Strzelec Dąbrowica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Wielowieś
0:3
Truck Kotowa Wola
Ceramika Hadykówka
1:1
Łęg Stany
KS Podwolina
0:4
Transdźwig Stale
Radosan Radomyśl
4:3
LZS Jadachy
Korona Majdan Królewski
3:4
Siarka II Tarnobrzeg
Jeziorak Chwałowice
4:0
Sanna Zaklików
Strzelec Dąbrowica
6:1
San Kłyżów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka II Tarnobrzeg
1:1
Jeziorak Chwałowice
Ceramika Hadykówka
2:0
OKS Wielowieś
Transdźwig Stale
4:3
Radosan Radomyśl
Łęg Stany
0:0
Sanna Zaklików
San Kłyżów
0:0
Korona Majdan Królewski
LZS Jadachy
5:1
Strzelec Dąbrowica
Truck Kotowa Wola
3:1
KS Podwolina
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Wielowieś
1:2
Łęg Stany
Radosan Radomyśl
0:2
Truck Kotowa Wola
Korona Majdan Królewski
3:0
LZS Jadachy
Jeziorak Chwałowice
4:1
San Kłyżów
Strzelec Dąbrowica
2:7
Transdźwig Stale
Sanna Zaklików
1:4
Siarka II Tarnobrzeg
KS Podwolina
1:0
Ceramika Hadykówka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceramika Hadykówka
1:3
Radosan Radomyśl
Transdźwig Stale
2:2
Korona Majdan Królewski
Łęg Stany
3:5
Siarka II Tarnobrzeg
OKS Wielowieś
4:2
KS Podwolina
LZS Jadachy
1:0
Jeziorak Chwałowice
Truck Kotowa Wola
2:0
Strzelec Dąbrowica
San Kłyżów
5:2
Sanna Zaklików
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Podwolina
2:1
Łęg Stany
Radosan Radomyśl
1:1
OKS Wielowieś
Korona Majdan Królewski
2:0
Truck Kotowa Wola
Jeziorak Chwałowice
0:3
Transdźwig Stale
Strzelec Dąbrowica
5:0
Ceramika Hadykówka
Sanna Zaklików
1:1
LZS Jadachy
Siarka II Tarnobrzeg
1:3
San Kłyżów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceramika Hadykówka
3:1
Korona Majdan Królewski
Transdźwig Stale
6:0
Sanna Zaklików
Łęg Stany
4:2
San Kłyżów
OKS Wielowieś
5:0
Strzelec Dąbrowica
KS Podwolina
2:5
Radosan Radomyśl
LZS Jadachy
1:4
Siarka II Tarnobrzeg
Truck Kotowa Wola
3:0
Jeziorak Chwałowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
3:1
LZS Jadachy
Radosan Radomyśl
4:2
Łęg Stany
Korona Majdan Królewski
1:1
OKS Wielowieś
Jeziorak Chwałowice
1:0
Ceramika Hadykówka
Strzelec Dąbrowica
3:2
KS Podwolina
Sanna Zaklików
0:3*
Truck Kotowa Wola
Siarka II Tarnobrzeg
4:1
Transdźwig Stale
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceramika Hadykówka
1:0
Sanna Zaklików
Transdźwig Stale
2:2
San Kłyżów
Łęg Stany
2:1
LZS Jadachy
OKS Wielowieś
3:1
Jeziorak Chwałowice
KS Podwolina
3:2
Korona Majdan Królewski
Radosan Radomyśl
2:0
Strzelec Dąbrowica
Truck Kotowa Wola
1:4
Siarka II Tarnobrzeg
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
2:0
Truck Kotowa Wola
Korona Majdan Królewski
3:0
Radosan Radomyśl
LZS Jadachy
4:3
Transdźwig Stale
Jeziorak Chwałowice
3:1
KS Podwolina
Strzelec Dąbrowica
11:2
Łęg Stany
Sanna Zaklików
3:1
OKS Wielowieś
Siarka II Tarnobrzeg
9:0
Ceramika Hadykówka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka II Tarnobrzeg
6:1
OKS Wielowieś
Łęg Stany
2:4
Transdźwig Stale
San Kłyżów
4:0
Ceramika Hadykówka
Korona Majdan Królewski
0:3
Strzelec Dąbrowica
LZS Jadachy
2:1
Truck Kotowa Wola
Jeziorak Chwałowice
5:1
Radosan Radomyśl
Sanna Zaklików
1:1
KS Podwolina
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceramika Hadykówka
4:5
LZS Jadachy
OKS Wielowieś
2:4
San Kłyżów
KS Podwolina
1:8
Siarka II Tarnobrzeg
Radosan Radomyśl
1:1
Sanna Zaklików
Korona Majdan Królewski
4:1
Łęg Stany
Strzelec Dąbrowica
1:3
Jeziorak Chwałowice
Truck Kotowa Wola
0:4
Transdźwig Stale
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
1:1
Ceramika Hadykówka
Łęg Stany
1:0
Truck Kotowa Wola
San Kłyżów
1:0
KS Podwolina
LZS Jadachy
6:1
OKS Wielowieś
Jeziorak Chwałowice
5:1
Korona Majdan Królewski
Sanna Zaklików
5:0
Strzelec Dąbrowica
Siarka II Tarnobrzeg
9:1
Radosan Radomyśl
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceramika Hadykówka
2:1
Truck Kotowa Wola
OKS Wielowieś
1:11
Transdźwig Stale
KS Podwolina
3:2
LZS Jadachy
Radosan Radomyśl
1:2
San Kłyżów
Korona Majdan Królewski
1:2
Sanna Zaklików
Jeziorak Chwałowice
5:0
Łęg Stany
Strzelec Dąbrowica
0:4
Siarka II Tarnobrzeg
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
1:2
KS Podwolina
Łęg Stany
3:1
Ceramika Hadykówka
San Kłyżów
6:1
Strzelec Dąbrowica
LZS Jadachy
4:1
Radosan Radomyśl
Truck Kotowa Wola
5:1
OKS Wielowieś
Sanna Zaklików
0:1
Jeziorak Chwałowice
Siarka II Tarnobrzeg
2:2
Korona Majdan Królewski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Majdan Królewski
1:1
San Kłyżów
Radosan Radomyśl
2:6
Transdźwig Stale
KS Podwolina
2:2
Truck Kotowa Wola
OKS Wielowieś
1:5
Ceramika Hadykówka
Strzelec Dąbrowica
1:3
LZS Jadachy
Sanna Zaklików
6:3
Łęg Stany
Jeziorak Chwałowice
1:0
Siarka II Tarnobrzeg
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka II Tarnobrzeg
1:2
Sanna Zaklików
Ceramika Hadykówka
1:2
KS Podwolina
Transdźwig Stale
7:0
Strzelec Dąbrowica
Łęg Stany
5:1
OKS Wielowieś
LZS Jadachy
2:1
Korona Majdan Królewski
Truck Kotowa Wola
5:0
Radosan Radomyśl
San Kłyżów
0:5
Jeziorak Chwałowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Podwolina
6:0
OKS Wielowieś
Siarka II Tarnobrzeg
9:0
Łęg Stany
Korona Majdan Królewski
0:3
Transdźwig Stale
Jeziorak Chwałowice
4:0
LZS Jadachy
Strzelec Dąbrowica
2:2*
Truck Kotowa Wola
Sanna Zaklików
1:1
San Kłyżów
Radosan Radomyśl
4:3
Ceramika Hadykówka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Truck Kotowa Wola
3:3
Korona Majdan Królewski
Ceramika Hadykówka
1:1
Strzelec Dąbrowica
Transdźwig Stale
2:0
Jeziorak Chwałowice
Łęg Stany
0:0
KS Podwolina
OKS Wielowieś
2:4
Radosan Radomyśl
San Kłyżów
0:2
Siarka II Tarnobrzeg
LZS Jadachy
3:1
Sanna Zaklików
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
5:1
Łęg Stany
Radosan Radomyśl
1:3
KS Podwolina
Korona Majdan Królewski
2:0
Ceramika Hadykówka
Jeziorak Chwałowice
5:0
Truck Kotowa Wola
Strzelec Dąbrowica
8:2
OKS Wielowieś
Sanna Zaklików
1:2
Transdźwig Stale
Siarka II Tarnobrzeg
1:1
LZS Jadachy
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Podwolina
0:0
Strzelec Dąbrowica
Ceramika Hadykówka
0:4
Jeziorak Chwałowice
Transdźwig Stale
1:1
Siarka II Tarnobrzeg
Łęg Stany
5:1
Radosan Radomyśl
OKS Wielowieś
2:10
Korona Majdan Królewski
LZS Jadachy
0:3*
San Kłyżów
Truck Kotowa Wola
1:4
Sanna Zaklików
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
1:1
Transdźwig Stale
Korona Majdan Królewski
0:0
KS Podwolina
LZS Jadachy
3:0
Łęg Stany
Jeziorak Chwałowice
3:0*
OKS Wielowieś
Strzelec Dąbrowica
5:0
Radosan Radomyśl
Sanna Zaklików
2:1
Ceramika Hadykówka
Siarka II Tarnobrzeg
5:1
Truck Kotowa Wola
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Radosan Radomyśl
1:6
Korona Majdan Królewski
Ceramika Hadykówka
1:8
Siarka II Tarnobrzeg
Transdźwig Stale
2:1
LZS Jadachy
Łęg Stany
3:2
Strzelec Dąbrowica
OKS Wielowieś
0:7
Sanna Zaklików
KS Podwolina
1:3
Jeziorak Chwałowice
Truck Kotowa Wola
3:1
San Kłyżów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij