Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
2:0
Unia Nowa Sarzyna
Karpaty Krosno
13:0
Błękitni Ropczyce
Stal Mielec
1:2
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
1:8
Resovia Rzeszów
Czarni Jasło
4:3
Stal Rzeszów
Zimowit Rzeszów
1:7
Stal Stalowa Wola
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
4:3
Stal Mielec
Ekoball Sanok
2:1
Igloopol Dębica
Siarka Tarnobrzeg
2:5
Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce
1:5
Czarni Jasło
Unia Nowa Sarzyna
3:2
Zimowit Rzeszów
Resovia Rzeszów
4:1
DAP Dębica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
3:0
Ekoball Sanok
Stal Mielec
3:0
Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica
0:1
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
7:2
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
5:0
Unia Nowa Sarzyna
Zimowit Rzeszów
0:13
Resovia Rzeszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
7:1
Igloopol Dębica
Ekoball Sanok
5:0
Zimowit Rzeszów
Polonia Przemyśl
0:3
DAP Dębica
Karpaty Krosno
5:0
Czarni Jasło
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Stal Mielec
Resovia Rzeszów
4:0
Stal Stalowa Wola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
0:4
Stal Rzeszów
Stal Mielec
1:3
Karpaty Krosno
Igloopol Dębica
4:0
Błękitni Ropczyce
Unia Nowa Sarzyna
0:18
Resovia Rzeszów
Stal Stalowa Wola
5:0
Ekoball Sanok
Zimowit Rzeszów
2:2
Polonia Przemyśl
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
8:1
Zimowit Rzeszów
Ekoball Sanok
11:0
Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl
0:0
Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg
0:3
Igloopol Dębica
Czarni Jasło
3:0
Stal Mielec
Błękitni Ropczyce
1:5
DAP Dębica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
1:0
Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica
0:5
Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna
0:13
Polonia Przemyśl
Stal Stalowa Wola
2:4
Stal Rzeszów
Zimowit Rzeszów
0:2
Błękitni Ropczyce
Resovia Rzeszów
8:0
Ekoball Sanok
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
14:1
Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl
0:4
Resovia Rzeszów
Karpaty Krosno
3:1
DAP Dębica
Siarka Tarnobrzeg
4:0
Zimowit Rzeszów
Czarni Jasło
5:1
Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce
2:4
Stal Stalowa Wola
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
1:2
Czarni Jasło
Igloopol Dębica
0:1
Stal Mielec
Unia Nowa Sarzyna
2:1
Błękitni Ropczyce
Stal Stalowa Wola
2:2
Siarka Tarnobrzeg
Zimowit Rzeszów
1:2
Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów
2:1
Stal Rzeszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
4:0
Ekoball Sanok
Karpaty Krosno
2:1
Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg
10:1
Unia Nowa Sarzyna
Stal Mielec
2:1
DAP Dębica
Czarni Jasło
7:0
Zimowit Rzeszów
Błękitni Ropczyce
0:13
Resovia Rzeszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
5:4
Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl
0:9
Stal Rzeszów
Unia Nowa Sarzyna
0:10
Karpaty Krosno
Stal Stalowa Wola
2:0
Czarni Jasło
Zimowit Rzeszów
1:1
Stal Mielec
Resovia Rzeszów
12:0
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
0:2
Resovia Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Ekoball Sanok
Stal Mielec
2:0
Stal Stalowa Wola
Igloopol Dębica
1:0
DAP Dębica
Czarni Jasło
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Błękitni Ropczyce
3:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
3:0
Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok
0:1
Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl
0:2
Siarka Tarnobrzeg
Unia Nowa Sarzyna
1:5
Stal Mielec
Zimowit Rzeszów
0:5
Igloopol Dębica
Resovia Rzeszów
2:0
Czarni Jasło
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ropczyce
0:2
Karpaty Krosno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij